Aracım kumanda ve silecek calışmıyor

Alprylmn

Yeni Üye
İsim
Alper
Öncelikle yeni katılım ve  herkese merhaba başıma bi bela sardım boş yere Aracıma baglandım ali ekspresten aldıgım 17.8.1 kablom ile aracım golf 7 midline plus 2013  youtubedan  actıgım vagcom kodlama videosu ile benim orjinal codlarımın kaydını aldım , devamında programda gezdikten sonra , 09 bölümünden alarmı kapılara kodlamayı secip do it , dedim adaptasyon falan karıştırmadım  coding falan dedi fakat 09 electricks bölümünden arıza veriyor 7 tane cözemiyorum elimde hic bir işlem yapmadan önceki dosya var fakat ilk defa denedim bugun elim üstünde kaldı burada tekirdağda bi arkadaş var uğrasıyor bu işle ona bıraktım aracı , olmayabilir serviste sıfırlatmak gerekebilir dedi  bana yardımcı olucak kimse var mı ?

@Alprylmn şuan aracımda kumanda kapıları kitlemiyor silecekler calışmıyor far anahtarı calışmıyor arıza veriyor 

@Alprylmn şuan aracımda kumanda kapıları kitlemiyor silecekler calışmıyor far anahtarı calışmıyor arıza veriyor 
Hocam kodlama ekranında soft reset diye bir kısım var ona dokunmuş olma ihtimaliniz var mı ?

Hangi şehirdensiniz ben çok anlamıyorum ama forumda vag comda sürekli yardımcı olan insanlar var her şehirden ulaşabilirsiniz onlara

Geri
Üst Alt