Tutku kaldığı yerden😀

@driver_can Maşallah, çok güzel görünüyor. Ayna kapakları ilk dikkatimi çeken oldu.

yan flap kanatları takmayı düşünüyorum
Bulursan lütfen bana da haber ver, bende bakınıyorum onlar için... Boya için usta lazımsa Maslak'ta bir ustam var, daha öncede sana söylemiştim sanırm. Yönlendiririm ihtiyaç duyarsan

Bulursan lütfen bana da haber ver, bende bakınıyorum onlar için... Boya için usta lazımsa Maslak'ta bir ustam var, daha öncede sana söylemiştim sanırm. Yönlendiririm ihtiyaç duyarsan
Flapler aliexpreste satılıyor ordan alınabilir.Usta içinde geçen leona spoiler boyattım maslakta esnaf Bi arkadaşım var o tavsiye etti.300 TL istedi boyaya tavsiye ettiği usta pazarlık dahi yapmadım.Yaptığı boyayı ben spoileri aldığım yerde 100 liraya da yaptırırdım.Herkes esnaf da usta da olamıyor.Sizin yerin ismi ne aklımızda olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Z3gLlk.jpg

lZ2kAE.jpg

Hayırlı olsun aramıza tekrardan hoşgeldin bi golflü olarak :)  ayna kapakları güzel ama bence benim şahsi görüşüm beyaz araça parlak siyah ayna ayrı bi hava katıyor :)  yinede tercih sizin tabikide jantları durban takarsanız R-LİNE havası vermiş olacak geç kalmadan R-line armalarını getirmetmeye bakın aliexpressten :)

Ayna kapakları ben R kapak yapmayı düşünüyorum.   Siyah her araçta oluyor çünkü hemen hemen.  R kapaklar farklı özel bir hava katıyor.  Şu anki dolar kuruyla 40 liraya yakın fiyatlar arttı gerçi ama olsun 😁

Hayırlı olsun aramıza tekrardan hoşgeldin bi golflü olarak :)  ayna kapakları güzel ama bence benim şahsi görüşüm beyaz araça parlak siyah ayna ayrı bi hava katıyor :)  yinede tercih sizin tabikide jantları durban takarsanız R-LİNE havası vermiş olacak geç kalmadan R-line armalarını getirmetmeye bakın aliexpressten :)
Teşekkür ederim Rline armalarını düşünmüyorum pek araçta Ne Tampon ne spoiler ne marşbiyel var Rline olarak zaten yakında satarım Sanırım jantlarda böyle kalacak.

@driver_canCan hayırlısı olsun kazasız belasız. Golfle özüne dönmüşsün :)
Teşekkürler golf alışkanlık yaptı😀yine bildiğimi alayım dedim.

Bugün hayırlısıyla yeni sahibine teslim ettim.Bakalım kısmetimize ne çıkacak bu sefer:)

Geri
Üst Alt