Golf 7 Arka Yolcu Klima Izgarası Hk.

@tuncer_2632 hocam benim yönlendirici yok içinede düşmemiş 

@futwrf hocam bende baktımda göremedim aliexpresten golf 7 ye uyan  görürseniz size zahmet link atar mısınız

@HSolak bi bulsam yönlendiriciyi halledicemde 😄 takıyorum hocam böyle şeylere ya 

Haftasonu bende sökmüştüm.arkadaki çatal tırnak ile öndeki genelde tırnaklardan çıkıyor.arka çatal havalandırma kanalının içine düşüyor.ben komple havalandırma kanallarına kadar söküp içinden çıkarttım.daha sonra montajı yaparak geri topladım.ben bu videoyu izlemiştim

1.jpg

2.jpg

@HSolak hocam ben bunu gördümde sadece yönlendiriciyi göremedim 2 adet yçnlendirici lazım 

@DermanAluc hocam keşke benimde havalandırmanın içine düşmüş olsaydı 😄

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selam. benim aracta ön yolcu tarafinin klipsi cikti.. Tirnagi bir sekilde icinden cikardim.. Mult.medya ustunde yer alanda hareket ediyor fakat yonlendirmeyi yapamiyor.. Durduk yere is cikti ya😔 Nasil yapilir? Tamiri mümkün mü yoksa yenisinimi almak lazim? O kadar da dikkat etmeme ragmen olduysa nazli bir parca demek😔

Bende bu sorun olustu tırnak kırıldı nerden bulabılırım

Bnm 2016 model gercı servıs bakımlı ama herhalde garantıye gırmez

@PassificGolf7 hocam öndeki parça kırılıyor ama geçmeli çıkmalı değil. Arkadaki geçmeli. Ben baktım bendeki parça kırılmış. Bu kadar dandik bir marka ben görmedim. Focus aracım vardı daha önce bundan daha kaliteliydi diyebilirim. Bir yerini yapıyoruz başka yeri dökülüyor. 

AEB5B2EF-F909-424B-A307-752E2D252EA3.jpeg

8CA20674-0055-4A84-B77A-EE62297A5496.jpeg

@PassificGolf7 hocam öndeki parça kırılıyor ama geçmeli çıkmalı değil. Arkadaki geçmeli. Ben baktım bendeki parça kırılmış. Bu kadar dandik bir marka ben görmedim. Focus aracım vardı daha önce bundan daha kaliteliydi diyebilirim. Bir yerini yapıyoruz başka yeri dökülüyor. 

Ekli dosyayı görüntüle 50593

Ekli dosyayı görüntüle 50594
Bak izgaradan iceriye.. bir parcasi daha var.. O ince tirnak kisim var ya oraya oturuyor.. Bende cimbizla tutup cikarmistim.

Bak izgaradan iceriye.. bir parcasi daha var.. O ince tirnak kisim var ya oraya oturuyor.. Bende cimbizla tutup cikarmistim.
Yok hocam ben baktım parça kırık. Yani tırnaklı yer var mı bilmiyorum ama kırılmış. Plastik kısımları atmış. Evet içerde parça var ama elimdeki parça kırıl malesef

Yok hocam ben baktım parça kırık. Yani tırnaklı yer var mı bilmiyorum ama kırılmış. Plastik kısımları atmış. Evet içerde parça var ama elimdeki parça kırıl malesef
siz yine de onu da cikarin.. o gecmeli bir parca.  belki kurtarabilinir bir haldedir..

siz yine de onu da cikarin.. o gecmeli bir parca.  belki kurtarabilinir bir haldedir..
Bir videoda izledim arkadaş sağ tarafın ızgara yön tuşunj tamir ediyor onunki de kırıktı. Vallaha elim yatkın değil çıkartırım ama atıyorım tamirettim yapıştırdıktan sonra yapışkan kışın ısıya dayanamayıp erir mi? Yenidrn sıkıntı da doğurabilir? 

Geri
Üst Alt