golf 7 vites çerçevesi krom veya nikelaj kaplama atması

Arkadaşlar benim de vites körüğündeki nikelaj da mevcut  soyulmar var çerçeveyi nasıl temin edebilirim bazı sitelerde var ama renk ve tırnak uymuyor çözümünüz nedir serviste vites körüğü 2000 ₺ 

Arkadaşlar benim de vites körüğündeki nikelaj da mevcut  soyulmar var çerçeveyi nasıl temin edebilirim bazı sitelerde var ama renk ve tırnak uymuyor çözümünüz nedir serviste vites körüğü 2000 ₺ 
Bundan ariyorsaniz bende var 325 tl sifir aliex ürünü

Aliexp den de daha uyguna alabilirsinizIMG_5669.jpg

Maalesef benimki manuel vites. Aliexp de var ama çerçeve uyum sağlarmı bilemiyorum tereddüt ediyorum.

@Alikaptan dsg olan uymuyor. manuel olan okey. kalitesiz olanlarda renk farklılığı olduğunu okumuştum. alternatif olarak boyatmayı tercih edebilirsiniz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çerçeve sorununu boyatarak cözdüm Çokta güzel oldu. Debris box kısmında da kabarmalar vardı aynı işlemi onada uyguladık. 

F674C5B0-5122-49FC-8D04-128763CD0553.jpeg

Boyama işlemi yaptıran arkadaşlar hangi ilde yaptırdınız? Konya’da bu işi yapabilecek bir yer biliyor musunuz?

@Bugracan  bu tür işlerde çok tecrübeniz yoksa bulaşmayın hiç ben parçayı hiç ettim :D

Aliexpress den parçayı alıcaz artık kurtaramadık :)

arkadaşlar bu çerçeve dsg ve manuel de de aynı mı acaba ? Manuel kullanan arkadaş varsa bana ölçüleri verebilir mi

20210506_112741.jpg

@Bugracan Bende aynı sorunu yaşadım. Trim parcasını kendim söktüm ve karbon kaplattırdım. Çokta güzel oldu.

20210506_180456.jpg

@Redgti tecrübem yok o yüzden tecrübeli olanlardan bilgi almak istedim ☺️ Size geçmiş olsun ☺️ Ben de AliExpressten baktım ama pahalı olduğunu düşünüyorum. @zulalyol var mı elinizde bu üründen? @dogukann922 ben yine krom olmasını istiyorum. Karbon kaplama pek sevmedim. 

Geri
Üst Alt