Direksiyon Kutusu

Slnugr

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Aracımı az önce çalıştırdığımda start stop, denge kontrolü esc, rampa kalkış yardımcısı ve lastik basınç arızası verdi. Bilgisayara bağladığımızda da lastik açısı arızasını silemedik. Direksiyon inanılmaz sert şuan. Direksiyon kutusundan kaynaklandığını söyledi usta. Direksiyonla alakalı hiç bir sorun yoktu yani ben hissetmemiştim birşey. Böyle bi olay başına gelen var mı daha önceden? Tamiri var mı direksiyon kutusunun yoksa değişimi şart mı? Tavsiye ve önerileriniz nelerdir? Teşekkürler şimdiden herkese. 

Hocam bence direksiyon gibi önemli bir şeyi ustaya falan göstermeyin direk servise götürün bence. Arıza ışığını söndürmek o arızanın düzeldiği anlamına gelmiyor. Allah muhafaza yolda giderken direksiyonun kitlenmesi dönmemesi sert dönmesi bile kötü sonuçlar doğura bilir.

Sent from my SM-G955F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Aracımı az önce çalıştırdığımda start stop, denge kontrolü esc, rampa kalkış yardımcısı ve lastik basınç arızası verdi. Bilgisayara bağladığımızda da lastik açısı arızasını silemedik. Direksiyon inanılmaz sert şuan. Direksiyon kutusundan kaynaklandığını söyledi usta. Direksiyonla alakalı hiç bir sorun yoktu yani ben hissetmemiştim birşey. Böyle bi olay başına gelen var mı daha önceden? Tamiri var mı direksiyon kutusunun yoksa değişimi şart mı? Tavsiye ve önerileriniz nelerdir? Teşekkürler şimdiden herkese. 
Akü kontrolü yapildimi ?

@forjust1day  aküyü yeni değiştirmiştim. Kontrol edildi mi bilmiyorum. Arabadan çok anlamıyorum. Bu arada araç 2013 golf highline

Geri
Üst Alt