Jump to content

ykeskmer

GOLF 7 Midline Plus Fonksiyonel Direksiyon + Gate Way Değişikliği

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar

Aracım Golf 7 Midline Plus ve özel istekle fonksiyonel direksiyona(medya ve yol bilgisayarı kombinasyonlu) çevrilidir. Aracıma "Cruise Control" uygulaması yapacağımdan benim aracımdan bu tuş takımı ve gate way ünitesi çıkacaktır. ihtiyacı olan arkadaşlar iletişime geçebilir

Polo - Jetta  ve Golf 7 uyumludur

GSM 0505 254 24 16

image.png.d434664b9553c182b33787ac0b6bc358.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

17 dakika önce, Taras yazdı:

Merhaba 2015 midline plus bende artık fonksiyonel direksiyon takayım diyorum önerin ne olur hangi parçaları almam değişmem lazım 

Gateway almaniz gerekli ve tuş takımı, daha sonra odis ile tanıtılması gerekli, gateway elimde mevcut isterseniz yardimci olurum

onurun1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Taras slm yazınızı yeni gördüm,

tuş takımı ve çerçevesiyle birlikte gateway ünitesini değiştirmeniz gerekiyor. Benim sattığım ürünlerde aynen bunlardır. Ben hız sabitleyiciye yükselteceğim tuş takımı ve donanımı

onurun1 bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar Yakup Bey 2015 golf 7 midline plus arac sahibiyim aracımda hız sabitleyici ve tuş takımı yok bende aracıma higline aracına ait çıkma üzerinde hız sabitleyici dahil olan tuş kakımı temin ettim ancak aracımdaki direksiyon kontrol ünitesi uyumsuz (yetersiz) kalıyor sizin resmini verdiğiniz gate way ile çok farklı elinizde resmini eklediğim kontrol ünitesinden varmı?

1K0953549F49.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
48 dakika önce, Ahmet Kurt yazdı:

Merhabalar Yakup Bey 2015 golf 7 midline plus arac sahibiyim aracımda hız sabitleyici ve tuş takımı yok bende aracıma higline aracına ait çıkma üzerinde hız sabitleyici dahil olan tuş kakımı temin ettim ancak aracımdaki direksiyon kontrol ünitesi uyumsuz (yetersiz) kalıyor sizin resmini verdiğiniz gate way ile çok farklı elinizde resmini eklediğim kontrol ünitesinden varmı?

1K0953549F49.jpg

Hocam bu direksiyon elektroniği ayri bir parca bu , gateway ana beyin gibi düşünü gaz pedalının ust tarafinda yer aliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@forjust1day

Merhabalar öncelikle ilginize çok teşekkür ederim bir önceki yazımda belirttiğim gibi benim aracım 2015 golf 7 1.2 tsi midline plus defalarca bakmama rağmen bahsettiğiniz yerde gaz pedalının üst kısımlarında sayfanın resimdeki gibi gateway ünitesi yer almıyor eğer sizin aracınız benimkiyle aynı ise rica etsem yerinde resim çekip ekliyebilirmisiniz?

nette araştırma yaparken şöyle bir video izledim bakıp değerlendirirmisiniz?

Birde gizli özellik açmak için wag com kablo bağlanılan ünite olabilirmi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@forjust1day 

Merhabalar gate way için foto çekip eklemenize gerek kalmadı bugün tekrar bakıp gördüm direksiyon milinin sol üst kısmında biraz yukarıda kalıyor dediğiniz gibi diz hava yastığı kapattığı zor görünüyor.. tekrar teşekkürler

Eğer bilginiz var ise  sadece gate way değiştirsem yeterli olurmu? tuş takımını daha önceden temin etmiştim resmini verdiğim direksiyon elektroniği gereklimi benim araçta yok..

forjust1day bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Ahmet Kurt yazdı:

@forjust1day 

Merhabalar gate way için foto çekip eklemenize gerek kalmadı bugün tekrar bakıp gördüm direksiyon milinin sol üst kısmında biraz yukarıda kalıyor dediğiniz gibi diz hava yastığı kapattığı zor görünüyor.. tekrar teşekkürler

Eğer bilginiz var ise  sadece gate way değiştirsem yeterli olurmu? tuş takımını daha önceden temin etmiştim resmini verdiğim direksiyon elektroniği gereklimi benim araçta yok..

Sadece tuşla gateway ile olmaz hız sabitleyici, svm kodu olması lazım online kodlama için, ki bu svm kodu sadece tuşu servisten alırsanız tuş paketinin içinde çıkıyor, dolayısıyla tekrar tuş takımı almanız lazım servisten parça kodu 5G1054691A, fiyat 1735 tl civarı.

o kod olmadan ağzınızla kuş tutsanız yapamazsınız hız sabitleyiciyi

forjust1day bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kanalka
      Merhaba,
      2015 model 1.6 TDI manüel comfortline Golf'üm var. Son zamanlarda aşırı artan hız cezaları nedeniyle aracıma hız sabitleyici taktırmak istiyorum. 3 şeritli, yaya trafiğine kapalı e5'te 90la gidince bile ceza geliyor malum. Servisten 2400-2500 TL gibi bir fiyat söylediler. Fiyatında değilim, ancak endişem böyle bir değişikliğin bilgisayarın elektriksel aksamına zarar verip vermeyeceği. Yazılımsal bir değişiklik yapacaklar mıdır bilemiyorum. Daha önce ilave taktırıp sorun yaşamış veya memnun kalmış arkadaşlar yorum yazabilir mi?
    • Yazan: rasistaken
      Merhaba dostlarım. İyi akşamlar dilerim herkese öncelikle. Kısa bir süre önce 2016 model 1.2 TSI Comfortline paket Golf almıştım fakat ekonomik nedenlerden dolayı satmak zorundaydım. Bir arkadaş ile takasa girmeyi düşünüyorum. Arabası 2012 model 1.4 TSI Comfortline paket bir Jetta. Üste makul bi para alacağım. Sorum daha önceden veya şu an Jettası olanlar tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim. Ne gibi farklılıklar yaşarım? Şimdiden teşekkür ederim.
    • Yazan: murat644
      Golf 7 için bi xenon veya farklı donanımlar takmak isteyenler için BCM ve High gateway var elimde.
      BCM Bi xenon destekler
      BCM Fiyat : 750TL
      Gateway fiyatı : 550TL
      Gateway: cruise control, acc, bixenon, direksiyon tuş takımı destekler..
      Ürünler sıfırdan gibi temizdir.

Midline Golf ler için katlanır ayna uygulaması yapmak için, kapı kontrol üniteleri de var. Tane fiyatına enderelektronik 300 TL istiyor ben çiftini bu fiyata vericem

• Yazan: mehmetmert
      Arkadaşlar selam , bugun Adana Aykanda yeni poloyu inceleme şansı  buldum.Elimden geldiğince arabayı sürmeden(test aracı yok ,showroomda bile yoktu) size oyuncaklarını ,  dışını , içini ,genişliğini ..vs göstermeye çalıştım.Umarım almadan gitmeden kafanızda bir fikir oluşturmuşumdur

• Yazan: asdfg112
      Merhaba arkadaşlar. geçtiğimiz ay aldığım 1.0 tsi-dsg comfort ile aranıza katıldım. 
      araç donanım olarak hemen hemen çoğu ihtiyacımı kapsasa da hız sabitleyicinin eksikliğini bayağı hissediyorum. servise sorduğumda benim aracıma hız sabitleyici takılamayacağı söyleniyor, acaba aranızda bu konuda bilgisi olan var mı?
      ender elektronik 1450 lira istiyor bu hizmet için ancak istanbulda olmadığım için gidemiyorum.
      teşekkürler, iyi sürüşler.
  • Yeni Oluştur...