Golf 7 Madrid Jant

Bende yeni aldım fakat 18 jant performansı daha tatlı geldi. Satmayı düşünüyorum, satarsam Eğer yazlık ve kışlık lastikleri ile satmayı düşünüyorum. Yazlıklar 2016 Pirelli p7 Kışlıklar ise 2017 Üretim Jinyu. Kafamda 18 Club Spor Jant var.
/monthly_2018_04/IMG_3988.thumb.JPG.50f3b0d551ecc2338f32762d5b203068.JPG
,/monthly_2018_04/IMG_3987.thumb.JPG.e67308deb50725f989878c44b8413be6.JPG/monthly_2018_04/IMG_3986.thumb.JPG.6b9205ba6f5309edf49fc4965a9fb391.JPG
Kaliper kapaklarından memnun musunuz? Herhangi bir sıkıntı çıkardı mı?

@Olcay Vidalama yapmadım sıvı conta ile yapıştırdım sıcağa dayanacağını düşünerekten. Kendim kriko yardımı ile yapıştırdım. Tek yaşadığım sıkıntı lastik değişiminde lastikçinin özen göstermemesi durumunda yapışkanın kopması. Tekrar yappıştırıp devam ediyoruz :)  Vidalama olsaydı lastik değişirken üzerine çarptığında kırabiliyor.

[mention=423]Olcay[/mention] Vidalama yapmadım sıvı conta ile yapıştırdım sıcağa dayanacağını düşünerekten. Kendim kriko yardımı ile yapıştırdım. Tek yaşadığım sıkıntı lastik değişiminde lastikçinin özen göstermemesi durumunda yapışkanın kopması. Tekrar yappıştırıp devam ediyoruz [emoji4] Vidalama olsaydı lastik değişirken üzerine çarptığında kırabiliyor.
Ensar hocam aldığınız kaliper kapakları 50 TL’ye satılan plastik kapaklardan mı? Yoksa daha kaliteli metal olanlardan mı? Ben de kendi aracıma uygulamayı düşünüyorum ancak kararsız kaldım.

Yeni mercedes a serisinde de bu sarı plastik parçaları kullanarak araca renk katmışlar.

@mersamut beyaz arabaya beyaz nasıl olur hocam birde link varmı?  Aldığınız ürünün 

@Beşiktaş1903 

bnce arabanın rengiyle aynı olması daha hoş duruyor. ama beyaz arçaç için şahsi fikrim kırmızı daha güzel durur yönünde..

durumu aşağıda ayrıntılı olarak aktarmaya çalışacağım..

bu ürünün bir çok çeşidi var.. ÇİN üzerinden alacaklarında yapışma yada kalite sorunu olabilir.. 

bnim aldığım firmanın web siteleri aşağıdaki linteki gibidir. belki bu sitedeki farklı şekilde uygulama çeşitleri hoşuna gidebilir. inceleyebilirsin..

www.rimblades.com

www.rimsavers.com

bn iki çeşit ürün aldım bugüne kadar.. bu verdiğim linklerdeki firma üretiyor ama buradan satış yapmıyor. çünkü bnim aldığım ürünleri lastikçide taktırman gerekiyor..

(bn kendim taktım plasti dipte yapıp lastikçiye balans yaptırdım)

ondan internet üzerinden satışı yok demişlerdi. ama linkteki ürünlerin hepsini kolayca sn uygulayabilirsin.

bn ilk olarak rim ringz denilen ürünü aldım. tam jant ebatın da çember şeklinde sert plastikten..

fiyatını tam hatırlamıyorum ama € 3,9 filandı.35-40 €  ya sanırım almıştım.(Hollanda' dan almıştım kargo dahil değil.)

bu ürünün sıkıntısı çok sert çukura girdiğinde tırnaklar kırılabiliyor. malum Türkiye yolları bi sürü çukur var. girmemek mümkün değil.

patentli bir ürün çinden bulamadım.

çember şeklinde değil ama yine sert plastikten imal edilmiş.. takoz(çekiçle) takılan internette videoları olan başka bir ürün daha var. 

ancak birleşme yeri olacağından çok güzel durmaz diye.. bn ondan dolayı o ürünü tercih etmemiştim..

1494005256463-1680025103.jpg

neyse son aldığım ürüne gelecek olursak..

ebay üzerinde satışları var ancak paypal ödeme ülkemize kapalı olduğu için alınamıyor.(kredi kartıyla ödeme yapılamıyor)

msj attım. ne istediğimi, jant ölçüsü ve rengi söyledim. ürünün görselini attım.stok kontrolü yaptı.

ondan sonra https://rimblades.com/trims4rims/ bu linkteki ürünü kredi kartıyla satın almamı istedi. aynı fiyat olduğu için..(21-22 sterlin kargo dahil)

ürün ödemesini yaptıktan sonra maille bilgilendirdim..istediğim ürünü 4-5 günde gönderdi..

ilgili kişinin mail adresi aşağıdaki gibidir. 

[email protected]

ismi Darren Bowden

önce mail atıp istediğiniz ürünü sorun varsa saten yardımcı oluyor..

not: mail attığı adam çok samimi biri..ürünü alırsan ERSAMUT tan bilgilerini aldım dersen bni hatırlayacaktır..

IMG-3432.JPG

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mersamut hocam açıklayıcı bilgi için teşekkür ediyorum beyaza beyaz olur gibi ama leke tutma çok olur gibi yinede alınabilir diye düşünüyorum bir soracağım ne diyecekler 

Geri
Üst Alt