Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

Bir incelene videosunu atar misiniz? Özellikle CarPlay ini görmek isterim.

hayırlı olsun,

bu teybin modelini nedense ben beğenemiyorum,  madem yaptın değişikliği kaldır o iki butonu da daha hoş bir görüntü olsun  :000073-medium:

hayırlı olsun,

bu teybin modelini nedense ben beğenemiyorum,  madem yaptın değişikliği kaldır o iki butonu da daha hoş bir görüntü olsun  :000073-medium:
+1

@Harun Gündüz Merhabalar,

Trafikte arkadan gelen araç çok yaklaştığı zaman park sensörü otomatik uyarı verir. Müziğin sesini kısar filan bu özellik çalışıyor mu?

@Harun Gündüz Merhabalar,

Trafikte arkadan gelen araç çok yaklaştığı zaman park sensörü otomatik uyarı verir. Müziğin sesini kısar filan bu özellik çalışıyor mu?
Çalışıyor hatta kapatma seçeneği de var. Siz de benim gibi önceki 6.5 Çin'den alınma teypten müzdaripsiniz herhalde :)  Benim öncekinde ses kısılmıyordu ne yaptımsa olmamıştı kodlama vs. Coming home vs. de gözüküyor.

Çalışıyor hatta kapatma seçeneği de var. Siz de benim gibi önceki 6.5 Çin'den alınma teypten müzdaripsiniz herhalde :)  Benim öncekinde ses kısılmıyordu ne yaptımsa olmamıştı kodlama vs. Coming home vs. de gözüküyor.
Yok hala orjinal 5.8 kullanıyorum. :)   Her özellik olursa bu versiyona geçmeyi düşünüyorum.

Teşekkürler, Güle güle kullanın.

@aras hocam eline sağlık. Güzel olmuş bu cihaza geçmek icin yakından bir inceleme yapmam lazım gibi. Benim araç golf 7,5 medya da bundan ama dediğim gibi yakın bir incelemem lazim, riske etmeye değmez. Tekrar teşekkürler, emeğinize sağlık.

Hocam Tiguan’a göre çerçeve yolluyorlar mıdır acaba ?

Geri
Üst Alt