Jump to content

Harun Gündüz

Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

Recommended Posts

@bunyamin81 saolun hocam cvp için. Evet bnde de eski 5’ ekran varken vardı. 6.5 çinli carplayli cihaz takınca tarih görünmemeye başladı. Kodlama ile alakalı sanırım. 
birde multimedyayı kapatınca saat kadranı altında tarih yazardı bunda yazmıyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@kralmali teşekkürler valla yapmayacağım gibi görünüyor elimden gelmiyor bu işler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
5 saat önce, yhz yazdı:

@kralmali teşekkürler valla yapmayacağım gibi görünüyor elimden gelmiyor bu işler

kablon varsa gerisi basit hocam yardımcı olurum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar direksiyondaki telefon tuşlarının kodlamasını yaptıktan sonra, mfa ekranına son aramalar vs. geliyor mu? yoksa sadece telefon cevaplama ve sonlandırma mı oluyor ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar direksiyondaki telefon tuşlarının kodlamasını yaptıktan sonra, mfa ekranına son aramalar vs. geliyor mu? yoksa sadece telefon cevaplama ve sonlandırma mı oluyor ?

Son aramalar gelmiyor. Sadece telefonun bağlı olup olmadığını görürsünüz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, Ömer Kahraman yazdı:

Son aramalar gelmiyor. Sadece telefonun bağlı olup olmadığını görürsünüz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

bende de öyle oluyorda acaba kodlamada eksiklik mi var diye düşünmüştüm. sağolasın hocam 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar Merhaba,

Buralarda ( ve bu işlerde) yeniyim. Aliexpress den bir ürün almak istiyorum ancak mesajları okuduğumda ocak ayı civarı mesajlarda gümrük vs konuları ve vergilerdeki dğeişimlerden bahsedilmiş. Son dönemlerde bu değişimler ne durumda acaba ?  Son 1 ayda vs alım yapan oldu mu ? ne kadar vergi ödediniz ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba, golf 7,5 yeni CarPlay’li cihazlara Türkçe dil yaması yapan arkadaşlar yok mu? Adamlar basit bir işlem icin çok para istiyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu teypten alıp geri görüş kamerası kullanan arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. 

Bir türlü kamerayı çalıştıramıyorum, geri vitesten elektriği aldık, dönüştürücü kablo da tamam, time relay box da var ama teyp te hiç bir hareketlenme yok. kodlamayla geri görüş kamerasını da aktif ettik. 

Teyp bu ve burda bu işlerden anlayan gayet başarılı bi ustaya gittim ve cihazla baktığında bu teypte kamera desteği yok dedi. böyle birşey olabilir mi? 

IMG_20191121_194449.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Golftdi resetlemeyi de yaptım. birde kameranın kablosunu hangi tarafa takmamız gerekiyor ? 

IMG_20191122_095427.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, murat28 yazdı:

@Golftdi resetlemeyi de yaptım. birde kameranın kablosunu hangi tarafa takmamız gerekiyor ? 

IMG_20191122_095427.jpg

hocam halledebildin mi acaba ? @murat28

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

evet nihayet görüntüyü aldım, 5F kanalından not active yaptıktan sonra; 

1. kamera bağlantısını yapan usta mavi soketi yanlış yere takmış onu düzelttim,

2. geri görüş kamerasından elektriği alırken genelde kırmızı kablo + olur ama usta onu da ters bağlamış, bağlantı kablolarını değiştirdim ve görüntüyü aldım.

Ama esas çözüm 5F kanalındaki kodlama ile oldu, onu yapmadan önce tüm oto elektrikçiler ekranda sorun var görüntüyü desteklemiyor demişlerdi, o yüzden forumda gördüğüm paylaşım üzerine bu kodlamayı yaptım ve iş çözüldü. bunun için @yusuf ve @Ayberk080808 hocalarıma teşekkür ederim. :like: :masallah:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba,

2015 comfortline surus ve ısık paketli aracıma artık bu bluetooth ve geri gorus kameralı cin malı 6.5" li multimedia cihazını almak istiyorum.

guncel olarak aliexpress linkini verebilirmisiniz? geri gorus kamerasını ayrı alacaksak onunda linkini?

bursada yasıyorum aldıktan sonra genel olarak kurulum ve geri gorus kamera vb gibi islerin tamamında yardımcı  olabilecek veya yonlendireceginiz neresi var? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@rokhdall 

TRY 619.78  16% İndirim | Carplay MQB 6.5 "MIB Araba Radyo + Çerçeve Passat B8 Golf 7 5GG 035 280D 5GG035280D 5GG 035 280 D & 5GG 819 728 T 5GG 819 728 T
https://s.click.aliexpress.com/e/l3vxKncTD

TRY 175.69  25% İndirim | RCD330 ARTı AV DIKIZ KAMERA VW Golf 5/6/7 JETTA Mk5 MK6 TIGUAN Passat B6 b7 Octavia
https://s.click.aliexpress.com/e/flne7RpaT

ben bunları aldım gayet memnunum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@zulalyol ustadda kamera var sanirim montaj da yapiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Golftdi cok tesekkur ederim hızlı yanılar icin. bir sorum olacak. cerceve piano black degil demisler yorumların birinde. dogrumu? cunku benim arac piano black ve sırıtmasın istiyorum.

@HONEY teskkur ederim. @zulalyol usta bursada isen goruselim almadan once.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@rokhdall İstanbuldayım.4 adet RCD 330 15 gün sonra elimde olacak diğer çerçevelere göre pahalı olmasına rağmen orjinal piano black çerçeve ile sipariş verdim .Gelince görüşebiliriz.Geri görüş kamerası amblem ve plaka kameraya ve  katlanır ayna şu an elimde mevcut 

tarihinde zulalyol tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: muhammedakgunes
      Herkese selamlar, golf 7 aracıma Çift J far taktırmak istiyorum.bi çıkma buldum fakat iki farda da aynı yerde çatlak gibi bir çizgi var. Diyelimki bi tarafta çatlak olur anlarım ama aynı yerde diğer farda da olur mu? Nasıl bir denk gelmedir anlayamıyorum.Çatlak diyen var.Değil diyen var. Ama çizgi dümdüz bir şekilde inmiyor.Fabrikasyon olsa farın kalıbıyla ilgili olsa dümdüz iner. Ve satıcı üzerinde bir jelatin olduğunu söylüyor. Ucu kalkmış şekilde görünüyor bir fotoğrafta. ( bu çizgiler çatlak ve su almasın diye far koruma yapılmış o jelatin koruma ) diyenler var.
      aliexpressten örnek baktım.Çizgisi olanlar dümdüz iniyor.Bu öyle değil. Yorum bekliyorum sizlerden.Ne yapmalıyım?  Aşağıya fotoğrafları bırakıyorum

• Yazan: mehmetcimcik
      Merhabalar herkese aracımin sağ arka cam tuşu çalışmıyor şoför kapısından inip kalkıyor mekanizma sağlam tek olarak tuş lazım nerden temin edebiliriz

• Yazan: Salihb
      Ürün Adı:  mann filtre liqui moly 5w30 yağ
      Detaylar:  aracım için aldığım orjinal mann filtre seti ve 5 lt liqui moly 5w30 4200 longlife motor yağı satılıktır.malatya veya elazig içi elden teslim edebilirim
      Fiyat:  400
      Fotoğraf:  

• Yazan: 50akyel50
      Arkadaşlar AliExpress den aldıgım 6.5 inç rcd 330 mirorlink teyp kodlamlarını nasıl yapabilir tuş takımınj nasıl aktifleştirebilirim türkçe yazılımı olan arkadaşlaedan yardımcı olabilirmisiniz vag kablom var elimde

• Yazan: Alprsln1905
      Lastik patladı Pazar günü olduğu için yakınlarda yedek lastikçi bulamadığımdan yedek lastik takıp yoluma devam ettim ve gördüm ki krikoyu yanlış yerlestirdigimden marspiyel ezilmiş. Marspiyel duzeltilirmi acaba yoksa değiştirmem mi gerekiyor?
  • Yeni Oluştur...