Golf 7 Discovery pro retrofit

@forjust1day en iyisini yapmışsınız o kadar uğraşmışken u yapmak lazım :)
İyikide u led yapmışım, adaptif farlar ile gece sürüşleri ayrı bir zevke dönüşüyor virajlarda kayıp yok dusuk şehiriçi kullanimlarda mercekler saga ve sola biraz açılıyor kaldırımlar aydınlanıyor otoban sürüşlerinde ozellikle 100km/h üzerinde içe toplanıyor ve daha iyi bir aydınlatma sunuyor

@forjust1day bişey soroucam düşük hızlarda virajlarda  yanan sarı ampülleri değiştirmeyi düşündünüz mü ?
Aslında düşündüm led yapmayı ama boşa masraf gibi gördüm o sebeple ellemedim, halojen statik dönüş farları görüntüyü bozuyor o bir gerçek :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Makyajlı highline golfümde olan composition media 8’ cihazın ekranını değiştirmeden sadece ana üniteyi discover pro yahut discover media ile değiştirerek navigasyona sahip olabilir miyiz? App Connect diyecek olan olabilir ama sonradan alınca fiyat 1600 lira, kaldı ki 1600 liralık bir opsiyonu edinip gelişmiş gösterge panelinde navigasyon görememe durumu da var.

Makyajlı highline golfümde olan composition media 8’ cihazın ekranını değiştirmeden sadece ana üniteyi discover pro yahut discover media ile değiştirerek navigasyona sahip olabilir miyiz? App Connect diyecek olan olabilir ama sonradan alınca fiyat 1600 lira, kaldı ki 1600 liralık bir opsiyonu edinip gelişmiş gösterge panelinde navigasyon görememe durumu da var.
Mib 2.5 unite alirsaniz ekran degisimine gerek yok menuden navigasyona gecebilirsiniz

@forjust1day teşekkür ederim hocam demek ki mib 2.5 ana ünite arayacağız artık, Çin’de uyguna mib 2 var ama mib 2.5 zorlayacak tabi.

Geri
Üst Alt