Katlanır ayna

Çağlar Atik

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar yeni bir araç aldım fazla bir bilgim yok, araç 2013 golf 7 comfortline fakat katlanır ayna işareti var fakat ayna katlanmıyor arkadaşımdada aynı arabadan var fakat onun ayna tuşunda 4 seçenek var bende 5 seçenek ve katlanma işareti var sorun ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz . İstanbul şişlideyin bu işlerle uğraşan dükkanı olan bir arkadaş varsa yanına gelebilirim .

Merhaba arkadaşlar yeni bir araç aldım fazla bir bilgim yok, araç 2013 golf 7 comfortline fakat katlanır ayna işareti var fakat ayna katlanmıyor arkadaşımdada aynı arabadan var fakat onun ayna tuşunda 4 seçenek var bende 5 seçenek ve katlanma işareti var sorun ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz . İstanbul şişlideyin bu işlerle uğraşan dükkanı olan bir arkadaş varsa yanına gelebilirim .
Değerli Çağlar Hocam 

Ayna işaretine getirerek joystick i cevirmeyi  kontak yarım veya tam açıkken deniyorsunuz değil mı?

opsiyon olarak 2013 model  comfort ve hatta Highgline modelde dahi Katlanır ayna yok diye biliyorum ben.

Sonradan takılmış olma ihtimali  olmakla birlikte yukarda Dostlarımızın bahsettiği durumlara dikkat etmekte fayda var.

Araçta u led mercekli far led stop highline jant nubuk koltuk hepsi var ama sahibi comfortline dedi sorguladığımdada comfortline çıktı . En iyisi ben bi gizli özellikler ile ilgilenen bi yerde baktırayım belki yazılımsaldır. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt