Golf 7 Trim Ses İzolasyonu

@tolgaakkay Peki hocam sağ on klima havalandırmasina bant yapıştirdiginizda ses geçti mi acaba. Benimde şag on  havalandırmada tikirti geliyor 

@Fotoburak27  garanti kapsamında  servise söylemiştim, izolasyon yapmışlardı, ses yarı yarıya azalmıştı, ama tam kesilmedi, fakat aparatla sağ havalandırmayı söküp arabayı kullandığımda ses az olsada geliyordu, tam olarak havalandırma ızgarasının alt tarafından ses geldiğini düşünüyorum.

arkadaşlar 2019 şubat çıkışlı golf 7.5 aaracım var benimde sol arka kapıda bas vurdukça trim sesi geliyor. aynı şekilde ön ızgaraların oradan da. 

şimdi esas mesele şu; eski aracım 2013 kasım çıkışlı golf 7 idi. onun bütün kapı döşemelerini göğüslük parçalarını ve yan kolonlardaki bütün parçaları söküp yalıtım yapmıştım. bu arac yeni olduğu için ellemek istemiyorum. sizce servise mi götüreyim yoksa yine kendim söküp halledeyim mi. garanti konusunda çok kasmıyorum iptal olursa olsun. sizce ne yapmalı.

@tuncer_2632 2016 model aracımda ek garanti mevcut 3 ay önce sağ arka kapı tweeter dan bas sesli müziklerde rezonans zırıltı yapıyordu, bas sesli müzik çalarken servis danışmanına gösterdim sorunu hallettiler.( İstanbul doğuş oto kartal)

Geri
Üst Alt