Jump to content

18 inch "Sebring" Alüminyum Alaşım Jantlar

Recommended Posts

18 inch  "Sebring" Alüminyum Alaşım Jantlar(7.5J x 18) - 225/40/R18 lastikler

Opsiyonel donanım kodu: PI4

Tutarı: 1.560 TL. (Vergiler hariç)

Muafiyet ve Zorunluluklar: (1G9 ve PSF ile birlikte alınabilir)

18 inch  "Sebring" Alüminyum Alaşım Jantlar(7.5J x 18) - 225/40/R18 lastikler

Bunların fiyatı 1.560 + %60 Ötv ve %18 KDV vergilerı eklenince =2.945 TL

Yanında PSF kodlu opsiyonel donanım olan "spor süspansiyonlar" zorunlu olduğuna göre 500+vergiler = 944 TL eklenmeli

Toplam= 3.889 TL

ve

jantlar 350 TL  + vergiler = 660 TL düşülmeli

Tam maliyeti 3.228 TL olacaktır.

Pozlar Volkan Hocamdan @volkii76

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ne yalan söyleyeyim Bir zamanlar Durban ların  Replika üretimlerine benzetiyorum ilk bakışta.

Zevkler ve renkler tartışılmaz fakat daha farklı bir jant modeli düşünebilirmiş vw :) 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...
44 dakika önce, elli_4 yazdı:

18 inç sebring jantların üzerinde ne marka lastikler geliyor ve yazlık kışlık hangisi vardır bilgisi olan varmıdır arkadaşlar

Kışlık lastikle gelmez diye biliyorum.birde marka olayı biraz şansınız o an üretim bandında hangisi varsa onu takıyolar diye biliyorum

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 11 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
On 29.09.2017 at 2:50 PM, volkii76 yazdı:

rJV4mP.jpg

Ne güzel denk geldi ya, konuyu mumya uyandırır gibi hortlatıyorum k.bakmayın ama, benim bu jantlardaki görüntü kirlilikleri yüzünden plasti dip sprey ile boyama kafama takıldı. Bunun için renk kodunu bilmem gerekiyor. Nerde bulabilirim veya bir boyacıya gidip ölçtürmem mi lazım? 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 22.04.2020 at 3:46 AM, Recep Gül yazdı:

Ne güzel denk geldi ya, konuyu mumya uyandırır gibi hortlatıyorum k.bakmayın ama, benim bu jantlardaki görüntü kirlilikleri yüzünden plasti dip sprey ile boyama kafama takıldı. Bunun için renk kodunu bilmem gerekiyor. Nerde bulabilirim veya bir boyacıya gidip ölçtürmem mi lazım? 

Renk kodu: Z49
Parça Kodu :2GA 601025 G Z49
Ölçüler 7J x 18H2 ET45

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Can1889 yazdı:

Renk kodu: Z49
Parça Kodu :2GA 601025 G Z49
Ölçüler 7J x 18H2 ET45

Teşekkürler hocam, bu renk kodunda Gri metal olarak geçiyor, sebring'in boya ismi Gun metal diye biliyorum ama sanırım aynıdır. Renk kodu olarak sizin yazdığnız gibi yazıyor. Bİ deneyelim bakalım inşallah boyayacağım yerler sırıtmaz.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Plastidiplemeyin sürekli yıkamada bile atıyor ve görüntü mat.

Politechlemeyin, daha dayanıklı ama jantta tiner harici sökemedim.

Politech vernik atınca parlak ama 1.5 ay sonramatlaşıyor.Bana yıkamacılar kostikli yıkıyor ondan dediler ama ben sonax şampuanıyla yıkıyordum.

Kısaca jantlara böyle bir şey yapmayın

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
22 dakika önce, mehmetmert yazdı:

Plastidiplemeyin sürekli yıkamada bile atıyor ve görüntü mat.

Politechlemeyin, daha dayanıklı ama jantta tiner harici sökemedim.

Politech vernik atınca parlak ama 1.5 ay sonramatlaşıyor.Bana yıkamacılar kostikli yıkıyor ondan dediler ama ben sonax şampuanıyla yıkıyordum.

Kısaca jantlara böyle bir şey yapmayın

Akıl akıldan üstündür, Deneyimlerini gördüğüm için yapma diyorsan bir bildiğin vardır. Peki bu kaldırım sürtmelerini ve zamanında üzerine dökülen yapıştırıcıyı silmediğim için kalan izi nasıl yok edebilirm ? Denemediğim şey kalmadı hatta jantın boyasını  bile kazındı azcık... Yada sanırım Jantı yenilemekten başka çare yok gibi.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Recep Gül yazdı:

Teşekkürler hocam, bu renk kodunda Gri metal olarak geçiyor, sebring'in boya ismi Gun metal diye biliyorum ama sanırım aynıdır. Renk kodu olarak sizin yazdığnız gibi yazıyor. Bİ deneyelim bakalım inşallah boyayacağım yerler sırıtmaz.

Recep bey sebring benim bildiğim kadarıyla gunmetal değil biraz koyu gri. Çünkü aynı renk dartford jantta da çıkıyor dartfordun 3 tane rengi var glam gümüş gümüş ve gri metalik olarak. Ve sizinkiyle aynı tonda. Gunmetal değil renginiz. Bir de dm9 kodunu araştırın belki ben yanılıyorumdur

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...