Kaza sonrası

İsim
İbrahim Başkurt
Karşı araçtan kalma boya lekelerini temizledikten sonra hasarlı jantı cıkarıp yedek jantla lastıgı taktıktan sonra ki görüntü bu bugun tanımadıgım bı abı ıle konustum camurluk sacları cok ınce oldugu ıcın kaynak yapmaya kalksalar daha kotu olur erıtır sacı dedı ne kadar dogru sızce? göçüklerden dolayı camurlukta kasma oldugu ıcın far'ın ustu kalktı bıraz kaporta'ya bı zararı yok bırde teker de sızce de az cok ıcerı dogru bı egıklık var mı normal gozle baktıgımda bana oyle geldı dıger tekere baktıgımda fark oldugunu gordum sebebı nedır sızce malıyetı cok yuksek mıdır?

YC1SwwM-.jpg

TyAYrUiL-min.jpg

ZzqeA_QM-min.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tekerin eğikligi var mı yok mu rot balansta çıkar. Daha kötü olursa zaten yeni çamurluk alırsınız
siz yapabileceğini söyleyen yere yaptırın

Geçmiş Olsun Hocam. Servis değişim talebi diyebilir hem işlerine gelir hemde yaz yoğunlugumdan dolayı. Bence daha makul çözümü olabilir Sanayi ve kalifiye ustalara ulaşmak lazim.

Geçmiş Olsun Hocam. Servis değişim talebi diyebilir hem işlerine gelir hemde yaz yoğunlugumdan dolayı. Bence daha makul çözümü olabilir Sanayi ve kalifiye ustalara ulaşmak lazim.
yaz yogunlugundan  dolayı derken hocam kısın onarım felan mı yapıyorlar? valla sanayideki ustaya da guvenemıyorum boyanın rengını tutturamaz dıye

Yaz aylarında Servisler Yoğun olur iş olarak hocam . Dolayısıyla tamiri ile pek uğraşmazlar direk değişim yapmak işlerine gelir hem saman hem de maddi olarak kazanırlar.

Geçmiş olsun, Tekerde sanki üst kısım biraz daha içe doğru eğik gibi ama bi rot balansçıya gidin baksın derim ben. 

Tampon ve çamurluk için sanayi de orayı çekip boyayarak sıfır gibi yapacak ustalar mevcuttur illa ki. Müsait zamanınızda sanayi de bi soruşturmanızı tavsiye ederim. Servisler onarım yerine en ufak şeyde parça değişimine gidiyor, yazık günah ona değişime gerek yok bence. 

Geçmiş olsun öncelikle.

Bu şekildeki çamurluğumu düzeltip lokal boyayla kurtardım. İşi bilen bir ustanın rahatlıkla yapacağı bi işlem.

20150819_181411.jpg

Geçmiş olsun, Tekerde sanki üst kısım biraz daha içe doğru eğik gibi ama bi rot balansçıya gidin baksın derim ben. 

Tampon ve çamurluk için sanayi de orayı çekip boyayarak sıfır gibi yapacak ustalar mevcuttur illa ki. Müsait zamanınızda sanayi de bi soruşturmanızı tavsiye ederim. Servisler onarım yerine en ufak şeyde parça değişimine gidiyor, yazık günah ona değişime gerek yok bence. 
aynen hocam tekerın ust kısmı ıcerı dogru egik duzelme ımkanı var mı? tamponu bı sekılde yaptırırım da camurluk duzelcek gıbı degıl sahsen yırtık var kaynak yaptırsam desem sac ınce olacagı ıcın daha kotu olacak dıye dusunuyorum

Geçmiş olsun öncelikle.

Bu şekildeki çamurluğumu düzeltip lokal boyayla kurtardım. İşi bilen bir ustanın rahatlıkla yapacağı bi işlem.

Ekli dosyayı görüntüle 12873
sagolasın hocam senın kı gene ıyı bende yırtık var ustune boya soyulması daha cok servıste cmaurlugu degıstırmeye karar verdım tamponu dısarıda daha sonra yaptırmaya

aynen hocam tekerın ust kısmı ıcerı dogru egik duzelme ımkanı var mı? tamponu bı sekılde yaptırırım da camurluk duzelcek gıbı degıl sahsen yırtık var kaynak yaptırsam desem sac ınce olacagı ıcın daha kotu olacak dıye dusunuyorum
Evet Hocam teker düzelir. @yusuf Hocam yol gösterir size o konu da. :)  

Geri
Üst Alt