Jump to content

Golf composition medya veya color Polo ya uyarmı.

Recommended Posts

Merhaba, 3 gündür forumlarda geziyorum. Sağlıklı bir cevap bulamadım. Sürekli golf den çıkma composition medya ilanları görüyorum. 5 veya 5.8 inç. Bunlardan aracıma uyan ve sorunsuz çalışan varmıdır. Yada çinli sitede satılan golf için olan modellerden herhangi biri polo ya uyarmı. Aracım 2015 Ocak 1.2 tsi comfortline dsg sürüş konfor paketli POLO. Bilgisi olan arkadaşların yardımını bekliyorum. Teşekkür ederim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Kurucu Yönetici
Polodan çıkma bir composition color buldum.5 inç olanlardan. Bluetooth özellikli. 2016 model araçtan çıkma. Bunu alsam bir problem yaşarmıyım acaba?

Hocam torpido ek parçası yoksa uyuyor diye biliyorum ama kesin bilgi değil
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

İlgilenen arkadaşlar için sonuç şöyle: Golften çıkma bluetoothlu media ararken bir adet polo dan çıkma orijinal composition media 5" buldum. Çinli sitelerde hep golf için olanlar vardı. Sahibinden de 1 adet buldum. Türkiyede başkada yok zaten. 2016 model polodan çıkma. Sağ ve sol yanında 3 er tuş olanlardan ama sağda ve en altta olan tuş PHONE tuşu. Bu cihaz çok fazla gelmedi sanırım Türkiye ye. 2015 model aracıma taktırdım. Kodlamasıda yapıldı. Gayet güzel çalışıyor. Bilginize...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...