GOLF 7 Modifiye Parçaları

Utku arkadasim burdan cok cok tesekkur ediyorum ilgi ve alakan icin yalniz orjinal parcalara kacarsak bir arac parasi cikacak neredeyde cebimizden. Ayrica bu gorsel de bu jant harika dururken google da fotograflari inceledigim de jant aslinda pek de hos durmuyormus acaba fotograf da acidan kaynakli mi hos gozukuyor ?

Ender arkadasim gorsel olarak r line yapilmis bir kac arac fotografi atabilirmisin peki benim kontrol ettigim r line editlemeler pek hosuma gitmedi ama sizler bu konuda daha bilgili oldugunuz icin fikirlerinize saygi duyarak o yonde ilerleyebilirim.

Keşke Aracımın Resimlerini alırken Bi sorsaydın..

Ve araçtakiler Replika Değil Hepsi Orjinal Malzemeler.toplam maliyeti ise 19bin.
Selman Hocam

Keşke başka türlü bir giriş yapsaydınız.

Aracınızın pozlarını paylaşan dostumuz @AnilCoban beğenerek bahsedereken araç benim gibi bir ifade kullanmamış. 

Bu pozlardan herhangi bir çıkar veya kâr elde amacı gütmediği de açık.

Yanlış biliyorsam hukukçu dostlarımız düzeltirler.

Ancak plaka gizlenmiş şekilde paylaşılmış haliyle araç sahibine ait olmayıp anonim oluyor.

Aracinizla ilgili beğenilerine Teşekkür edecek yerde bu tarz bir çıkışma hoş olmamış.

Hele hele size hic kimse sormadan şu kadar para harcadim demeniz hiç şık değil.

Aracı satılığa çıkaracaksınız ve piyasaya lansmanını burada mı yapıyorsunuz bilemedim.

Araç orijinal dediniz diye söylüyorum.

Orijinal tamponlara benzetilmiş Taiwan malı olanlar değilse... park sensörleri ve far yıkamalar nerede?

Hangi orijinal yaylarla o kadar basılmasını sağlanır bizi aydınlatın

Bana kalırsa o yaylar 45 mm eibach veya Volgtland Spor yaylar.

Arka camların renkli olmayışına bakarak araç comfortline denebilir.

Saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selman Hocam

Keşke başka türlü bir giriş yapsaydınız.

Aracınızın pozlarını paylaşan dostumuz @AnilCoban beğenerek bahsedereken araç benim gibi bir ifade kullanmamış. 

Bu pozlardan herhangi bir çıkar veya kâr elde amacı gütmediği de açık.

Yanlış biliyorsam hukukçu dostlarımız düzeltirler.

Ancak plaka gizlenmiş şekilde paylaşılmış haliyle araç sahibine ait olmayıp anonim oluyor.

Aracinizla ilgili beğenilerine Teşekkür edecek yerde bu tarz bir çıkışma hoş olmamış.

Hele hele size hic kimse sormadan şu kadar para harcadim demeniz hiç şık değil.

Aracı satılığa çıkaracaksınız ve piyasaya lansmanını burada mı yapıyorsunuz bilemedim.

Araç orijinal dediniz diye söylüyorum.

Orijinal tamponlara benzetilmiş Taiwan malı olanlar değilse... park sensörleri ve far yıkamalar nerede?

Hangi orijinal yaylarla o kadar basılmasını sağlanır bizi aydınlatın

Bana kalırsa o yaylar 45 mm eibach veya Volgtland Spor yaylar.

Arka camların renkli olmayışına bakarak araç comfortline denebilir.

Saygılar.
Araç Comfortline. Ön panjur comfort ızgarası. Farlar taiwan ya da çin. Jantlara bişey diyemem bilgim yok. Tampon dediğin gibi replika Abi. 

Geri
Üst Alt