Golf ile ayrıldık.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Ben de çok zorlamış ve dinamic model içime sinmediğinden tekrardan Golf ile davam etmiştim. Sportline'da Böyle siyah/beyaz cam tavanlı A3 yoktu. Sadece tuhaf mavimsi bir renk vardı.

Siyah iyidir be..

Bu arada arkada torsiyon hala, motoru özellikle bağımsıza geçmemek için 115 HP'de bırakıyorlar diye tahmin ediyorum. Passat 120 hp motorun aynısı değil mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için evet arkalar yarı bağımsın torsiyon sistem.ama alt takım ve konfor ekipmanları gayet başarılı.golfümle takur tukur gacır gucur geçtiğim tümsek ve çukurları hiç hissettirmiyor hele spor süspansiyon ve bridgeston turanzalarla olmasına rağmen 116 ps 1500 kg araç ağırlığı ama daha dinamik daha atik motor sessizliği gayet başarılı sürüş keyfi gayet güzel malzeme kalitesi bariz iyi en önemlisi motor ve s tronik gayet uyumlu çalışıyor bunlar ilk göze batanlar,ses sistemi sanki golfde biraz daha iyiydi belkide bana öyle geliyor eşya gözü pek yok golf de daha fAzla idi arka kol dayama yok golfde var idi hız sabitleme yok led arka stop yok.ama sunroof keyless go geri görüş var ön koltuklar spor ve harika golf den 35 mm basık 52 mm daha uzun şimdilik böyle 

Hayırlı olsun hocam. Ses yalıtım durumu nasıl Golf'e göre? Rüzgar sesi özellikle. Fark var mı?

Hocam Aracınız Hayirli olsun inşallah. Değişim iyidir bazen A3 sportline Golf ten Sonra güzel bir Tercih olmuş.

Golf ten sonra doğru bir araça geçiş yapmışsınız..Zevkler farklıdır tabi ama bunları sedanları çok hoşuma gidiyor benimde..

Siyah zor renktir ama A 3 lere siyah yakışıyor..
tşk ederim hocam en güzeli sizin olsun inşallah.a3 sedan bana pek sedanmış gibi gelmiyor sanki sonradan eklenmiş gibi tuhaf geliyor hem bagaj yükleme eşiğinin de küçük olması ve arka bağaj mesafesinin de sportback'e göre biraz daha basık olması önemli bir etkendi hem sportback daha bi göze hoş geliyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun hocam. Ses yalıtım durumu nasıl Golf'e göre? Rüzgar sesi özellikle. Fark var mı?
ses yalıtımı gayet başarılı araç daha rafine daha az hissettiriyor tabi aynalardan biraz rüzgar sesi alıyor hız arttıkça 

Geri
Üst Alt