Kapı kolu içindeki şeffaf film çıkarımı

mandufla

Katılımcı Üye

İsim
Deniz
Saygıdeğer hocalarim. Kendimce akıllılık ettiğimi düşünüp Çinden rulo şeklinde şeffaf filmsi bişey aldım. Kapı içlerine yapistirdim. Tırnak cizmelerini önlemek için. Bence başarılı da oldum. Ama filmler baya yiprandi parçalandı. Foto da atacam. Bunu nasıl çıkarırım. Tiner mazot sıcak su vs. Ne öneriniz varsa alayım.

Bir de kayinpeder Sıfır Kadjar aldı. Araç gelince ön cama yapismis bişeyler vardı. Kağıdı çıkardık ama yapışkanlar duruyor ön camda. Onu çıkarmak için ne kullanmalıyım. Bu konularda yardimci olursanız sevinirim.

Benim filmler. Çıkarmaya çalıştığımda parcalaniyor.

Son dakika aklıma bir sorun daha geldi. Direksiyonun bittiği yerin iç tarafında bir kartvizit gördüm. Ama cikaramiyorum. Onu nasıl çıkaracağım. Kağıdın olduğu yerin fotosunu da ekliyorum. Sarı plastik yerin arkasında. O sarı plastigi öne cekeyim dedim ama kirilacak diye korktum asilamadim açıkçası.

9de3ce7737a5d2b716b0d25b5c4a86b8.jpg
9d29a2e444ca2b6903773a5a7c2eaea4.jpg
19ca2897ddd9080cd426b72eabe1a44e.jpg
bbbde8442082e07d922e1d32d74f25a5.jpg

Çıkartmaları ısıtarak çıkarıyorlar, belki sizin yapıştırmış olduğunuz çizik önleyicilerin yapışkanları da öğle sıcağında akışkan hale gelir, elle tırnakla çıkar.   

Kartvizit için alt taraftan ulaşılabilir belki. Far yağmur sensörü montajın konusunda alt tarafta ki parçanın sökülmesi mevcut Hocam, mavi işaretli resimde olan parça. 

Çıkartmaları ısıtarak çıkarıyorlar, belki sizin yapıştırmış olduğunuz çizik önleyicilerin yapışkanları da öğle sıcağında akışkan hale gelir, elle tırnakla çıkar.   

Hocam sıcakta falan herhangi bir gevşeme yok. Aslında bana kalırsa özelliğini de yitirmiş durumda. Ama sıcak suyu bi deneyeyim yinede. Teşekürler.

Hocam sıcakta falan herhangi bir gevşeme yok. Aslında bana kalırsa özelliğini de yitirmiş durumda. Ama sıcak suyu bi deneyeyim yinede. Teşekürler.
Hocam benim 407 vardı ona da uygulamışlardı koruyucu sticker, buhar işe yarıyor demişti bir arkadaş.

Bu stickerdan bende aldım takmamıştım bu konuyuda okuyunca dahada takmam heralde 

Geri
Üst Alt