Tampondaki delinmeyi yaptırmalı mıyım?

ZaGani

Katılımcı Üye

İsim
oguz
Değerli arkadaşlar, kasiste arabanın yaylanması sonucunda görsellerdeki yeri vurdum. Aslında altta kalıyor ama biraz titiz olduğumdan kafama taktım bu durumu. Autoking 200 + kdv fiyat biçti alt kısım boyanacak. Sizce yaptırmalı mıyım? Ankara'da tavsiye ettiğiniz bir yer var mı? Servis dışında yaptırmak mantıklı mı? Bir de servis dışındaki işlem aracımın garantisini bozar mı? 

İyi günler dilerim.

FullSizeRender (1).jpg

FullSizeRender (2).jpg

FullSizeRender (3).jpg

FullSizeRender.jpg

IMG_9608.JPG

IMG_9614.JPG

Garantiyi bozmaz böyle birşey. Kasko anlaşmanız yok mu hocam mini onarım ile. 250tl çok burası için. Orayı doldurup rutuş yapacaklar.

Geçmiş olsun. Ben olsam hayatta 200 küsür tl vermezdim buna. Adamlar bence sizin titiz olduğunuzu anladılar ellerini ovuşturuyorlar.  Görünen bir yer değil zaten. Ayrıca o kadar para verir yaptırırsın bir gün bir kaldırıma yaklaşırken yada bilmediğin bir kasisten geçerken her an gene aynı bölgeden hasar görür tamponun, pişman olursun. Bence hiç bulaşma onlara. Ayrıca mini onarımla halledilebilecek bir şey gibi kesinlikle.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Rötuş yaparak görünürlüğünü azaltabilirsiniz. 200 tl oraya vermeyin zaten altta kalan kısım pek görünmez.

Kaskomun mini onarımı vardır diye düşünüyorum. Onla da yaptırabilirim aslında ama yaptırmak ya da yaptırmamak konusunda kararsız kaldım. Dışardan ufak bi rütuş yaptırabilirim. peki Ankara'da rütuş için tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

@ZaGani hocam gidin sanayiye ya da butik çalışan bir ustaya orayı doldursun, ve sadece o kısmı da boyasın.Göz görmeyecek bir nokta olduğu için renk farkı belli bile olmaz.Mini onarımda tek yapacakları tamirat ve tamponu full boyamaktır.Yazık günah böcek kadar hata için tüm tamponu boyuyorlar.

Değerli @ZaGani Hocam

Nasılsa plastik aksam olduğu için paslanma veya boya kabarması sorunu yok.

Bırakın nazarlık olarak kalsın.

Geçmiş olsun Değerli Hocam 

Değerli [mention=1004]ZaGani[/mention] Hocam
Nasılsa plastik aksam olduğu için paslanma veya boya kabarması sorunu yok.
Bırakın nazarlık olarak kalsın.
Geçmiş olsun Değerli Hocam 
Aynı fikirdeyim hocam ile. Allah beterinden saklasın, bırakın nazarlık olsun.

bencede yaptırmayın hocam malum arabalarımız çok güzel olduğu için ayıptır söylemesi bazı kem gözlü şahısların nazarı deyiyor bırakın kalsın öyle  

Saygıdeğer hocalarım, sizin fikirleriniz benim için önemli yaptırmamaya karar verdim. Çok teşekkürler.

Plastik olduğundan sorun yok hocam rahat olun. hem sizden başka kimse farketmez onu :)  

Geri
Üst Alt