Acill yardım

brkylmz

Üye
İsim
Burak
Arkadaşlar aracımda aşğıda izleyeceğiniz gibi yokuşlarda gaza basınca eko Öner'i çıkıyor ve frenleri geç bırakıyor. Araç bu sebepten şu an serviste ama servis önce yazılım yüklemek gerek derken şu an durumun normal olduğunu söylüyor. Aracım 2013 1.2 dsg comfort aynı araçtan olan arkadaşlar video gönderirse sevinirim şimdiden teşekkürler. 

Ekli dosyayı görüntüle IMG_0333.MP4

Arkadaşlar aracımda aşğıda izleyeceğiniz gibi yokuşlarda gaza basınca eko Öner'i çıkıyor ve frenleri geç bırakıyor. Araç bu sebepten şu an serviste ama servis önce yazılım yüklemek gerek derken şu an durumun normal olduğunu söylüyor. Aracım 2013 1.2 dsg comfort aynı araçtan olan arkadaşlar video gönderirse sevinirim şimdiden teşekkürler. 

Ekli dosyayı görüntüle 11924
Değerli Hocam 

Eko öneri normal. 

Yokuş yukarı patinaja düşecek denli gaza basılması durumunda uyarıda bulunur. 

Eko önerileri medya cihazından sürüş yardımcıları bölümünde bulabilir ve kapatabilirsiniz buradan.

Frenleri geç bırakma konusunda servislere güncellemeler geldi. Servisi arayıp plakanızı vererek herhangi bir servis aksiyonunuz var mı öğrenebilir ve varsa gidip güncelleme yaptırabilirsiniz. 

Değerli Hocam 

Eko öneri normal. 

Yokuş yukarı patinaja düşecek denli gaza basılması durumunda uyarıda bulunur. 

Eko önerileri medya cihazından sürüş yardımcıları bölümünde bulabilir ve kapatabilirsiniz buradan.

Frenleri geç bırakma konusunda servislere güncellemeler geldi. Servisi arayıp plakanızı vererek herhangi bir servis aksiyonunuz var mı öğrenebilir ve varsa gidip güncelleme yaptırabilirsiniz. 
Hocam araç şu an zaten serviste lakin servis soruna çözüm bulamadı şimdide durumun normal olduğunu iddia ediyor. Araçta iki yıldır böyle bi sıkıntı yoktu son dönemde olmaya başladı. Bende sizlerden yardım istedim sizlerdede böyle bişey varmı diye. Yinele ilginize teşekkürler. 

Geri
Üst Alt