Yine Rahat Duramadım.

Eren peki yerleri var miydi kapida yoksa kesme falan mi yapildi o boyutta?Hatirlayamadim arabadan uzagim bikac aydir?

Eren peki yerleri var miydi kapida yoksa kesme falan mi yapildi o boyutta?Hatirlayamadim arabadan uzagim bikac aydir?
4 kapıda da yeri var ancak arka kapılar için iç kısımda bir iki ufak kesme işlemi yapmak gerekiyor. Yaptığınız kesmeler herhangi bişeye zarar vermiyor ve görünmüyor ama. :)

Hocam 10 numara olmuş bende isterim
ama ben yaparsam 4 kapı elimde kalır parçayı kendim alıp ustaya taktırmak en iyi seçenek . Hayırlı olsun

Hocam o kapının içinde bulunan tırnakları kırmadan çıkarabilirmiyiz sökme takma aparatlarm mevcut

Eren Eline saglik yine guzel bir is çıkartmışsın. Ben on kapilara yapmıştın sadece son derece zahmetli gerçekten. Sabir ve el becerisi gerekiyor. Hayirli olsun inşallah

4 kapıda da yeri var ancak arka kapılar için iç kısımda bir iki ufak kesme işlemi yapmak gerekiyor. Yaptığınız kesmeler herhangi bişeye zarar vermiyor ve görünmüyor ama. :)
Hocam bende ön kapılarınkileri zorla taktım ama arka kapıların ki mümkün değil girmiyor yani sen kesme işlemini nasıl yaptın ben lambalar üzerinde tadilata gitmeyi planladım ama bi bilene sormakta fayda var  :'(

Hocam bende ön kapılarınkileri zorla taktım ama arka kapıların ki mümkün değil girmiyor yani sen kesme işlemini nasıl yaptın ben lambalar üzerinde tadilata gitmeyi planladım ama bi bilene sormakta fayda var  :'(
Müsait zamanda kestiğim yeri çekip atıyım Hocam. 

Hocam o kapının içinde bulunan tırnakları kırmadan çıkarabilirmiyiz sökme takma aparatlarm mevcut
Hocam onları kırmak oldukça zor, sökme takma aparatları malesef burada yetersiz kalıyor eğilip bükülüyor. 

Eren Eline saglik yine guzel bir is çıkartmışsın. Ben on kapilara yapmıştın sadece son derece zahmetli gerçekten. Sabir ve el becerisi gerekiyor. Hayirli olsun inşallah
Teşekkürler Ender Abi, evet biraz uğraştırıyor ama değiyor bence. :)

Arkalar için bende yapmak istiyorum kolay mı ?

Arkalar için bende yapmak istiyorum kolay mı ?
Elinizden az çok geliyorsa kolay. Neyi nereden alacağınızı yazmıştım yukarıda, geriye sadece bağlantıları yapmak kalıyor, birde ışığın yuvasında ufak kesintilerle yer açmak. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arka kapılar için kesme işlemi sonrası durum bu şekilde oluyor, oraya lambayı taktığımız için hiç bir yerden görünmesi söz konusu değil. 

Elinize sağlık on numara olmuş 

@fcsrnHocam bu sizin uled lerin markasına bakacaktınız  mümkünse öğrenebilir miyiz.

Geri
Üst Alt