Jump to content

teoman

emniyet kemeri ve ön konsoldan gelen ses

Recommended Posts

hocam kronikleşen ön konsol sesi üç defa servise bırakmama rağmen çözemediler ve son 3 4 aydır da sağ ön kemer tarafından direk içinden ses geliyor,daha yaşayan ve çözen var mı  *

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sesler tahmininizden farklı yerlerden gelebilir. Araca kulağı iyi bir arkadaşınız ile binip test edin derim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben hariç üç dört farklı kişi emniyet kemerinin olduğu direkten geldiğini söyledi,ön konsoldaki ses ise bazen ekranın hemen üstünden bazen de sağ havalandırma tarafından geliyor gibi,ön konsola izolasyon yapıp gönderdiler beni ama ses hala devam ediyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben kronikleşen bir ön konsol sesi duymadım Golfte şimdiye kadar. Sağ havalandırma ve sağ yolcu güneşliğinden gelen sesler en çok karşılaşılan ve çözümleri de basit. Gittiğiniz servisi değiştirme imkanı varsa başka bir servis deneyin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Stabilize yolda veya araç devrini tam almamışken titrediği zamanlarda gösterge panelinden tıkırtı sesi geliyor bizim araçta da ilk günden itibaren. Servis oraların komple söküleceğini ve aracın 1 gün kalması gerektiğini söyleyince bırakmamıştım. Alıştık birbirimize. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...