APP CONNET SORUNU

Hocam tamamen bilgisiz ve dengesiz bir cevap vermiş.

Aynı işlemi bende aracı aldıktan sonra ki 1 ay içinde yaptırdım.

950+350+220 aktivasyon+multimedia soketi+işçilik şeklinde yaptırmıştım.

Farklı bir bayiye sorun isterseniz.
Melih hocam iyi para almışlar maşallah :)  

ama aracın maşallahı var 10 numara 5 yıldız. İçinde insan kendini daha farklı hissedebiliyor. :'(

Yalan beyan ile satilan arac dogus dialoga sikayet edildi. Bayiiye bu konuyu konusmak icin gidince dogus uzerinden donus yapilacagi soylendi. Bakalim bu kanal uzerinden bir donus olmaz ise. Mahkeme yoluna gitmeyi planliyorum.
Takipçisi olun hocam. Yoksa sonuçsuz kalabilir.

Melih hocam iyi para almışlar maşallah :)  

ama aracın maşallahı var 10 numara 5 yıldız. İçinde insan kendini daha farklı hissedebiliyor. :'(
Biraz öyle oldu Ender hocam :)

Ama inan hiç pişman ettirmiyor insanı benim açımdan gayet olumlu.

Güzel düşüncelerin için ayrıca teşekkür ederim :)

Hocam tamamen bilgisiz ve dengesiz bir cevap vermiş.
Aynı işlemi bende aracı aldıktan sonra ki 1 ay içinde yaptırdım.
950+350+220 aktivasyon+multimedia soketi+işçilik şeklinde yaptırmıştım.
Farklı bir bayiye sorun isterseniz.
Bence çok bir ücret değil.

Açıldıktan sonra gelen özellikleri sıralayıp
1500 e ekliyoruz deseler yine alanı çıkar baya diye düşünüyorum.

Merhaba,

Tam bu hususta tuketici mahkemem devam etmekte.Oncelikle servisin size verdigi sozlu vaadlerden birsey cikaramazsiniz.

Tuketici mahkemesine gitmeyi dusunuyorsaniz bunu bir avukat destegi ile yapmanizi tavsiye ederim.Delil olarak elinizdeki en buyuk koz dogus un bayilerine gonderdigi bir ic yazisi var (  2015 21.hafta sonrasi tum golf 7 highline modellerinin istisnasiz bu ozellikleri destekledigine dair).tarafiniza bayi tarafindan yapilan taahutlerin de bu ic yazinin aynisi oldugunu belirtebilirsiniz.

Ilk durusmada mahkeme bilirkisi atayacaktir.Bilirkisi masrafi (yaklasik 500 tl)davayi kazanmaniz halinde size iade edilir ama basta siz odersiniz.

Bilirkisi incelemesini yaptiktan sonra mahkemeye raporunu iletmek icin 3 ay suresi var.daha sonra hakim bu raporu referans alarak karari verecektir.

Herhangi bir harc veya abidik gubidik bir masraf kalemi yok bastaki bilirkisi masrafi harici.tabi masraf olmasin diyorsaniz bir de tanidik avukat dost lazim:)

Geri
Üst Alt