Göçük Hakkında

Istanbul Maslak oto sanayi mtc oto var arayip randevu alın çok yoğun ve süper is yapiyorlar
Hocam istanbul bana çok uzak, sadece iç anadolu bölgesindeki yerlere gidebilirim.

merhaba,

çok geçmiş olsun..

benzer durumla bende karşılaşmıştım. hemde düğünümden 1 gün önce s=s20  

Kadıköy'de isparka aracımı bıraktım. nikah imza atmak için özel kalem sipariş etmiştim.(emir büyük yerdendi &: )  gittim aldım. geldiğimde camda el izi filan gördüm.

hemen anladım. arabayı durdurdum bi baktım. birileri kavga etmiş benim arabanın üzerinde 8|

5 dkkada nasıl hallettiler bilmiyorum. tabi ispark görevlisine sordum görmedim dedi..(esnafa sordum kavgayı o ayırdı dediler...ayrıca mobesede var.)

dügün filan deyip.. kimsenin canı sıkılmasın dedim. uzatmadım.

neyse eve geldim ben hala arabadayım..

valla balayına gittik..

orada bile arabayı düşünüyorum..aklımdan çıkmıyor.. araba nasıl vakum yapılır. nasıl düzeltilir. ne videolar izledim..bir ara o kadar aştım ki,

kendim yapacaktım  :mad:

eskiden lavobo açmak için pompalar olurdu ondan alım çekim düzelsin dedim :('

neyse uzatmim. istanbul'a geldim. abime gösterdim. 

sonradan hatırladım.. onun kapısına vuruşlardı. düzelttirmişti..(onun arabasına da isparkta vurdular bu arada.. kameradan tespit ettirdi. buldu adamı)

aşağıda resmi var vural kardeşler bostancı oto sanayide.. buraya gitmemi söyledi.

gittim 20-30 dk da söküp vura vura düzeltti. ölçüm bile yaptı. hiç sorun olmadı.

ayrıca aynı olaydan dolayı ön kaputta 2 tane sivilce gibi göçük vardı. onları da düzeltti.

geçen sene 50 TL para verdim. üzerine çay, tost ve güzel bir sohbet ettik.

not: 35-40 yaşlarında bir usta vardı. sahibi yaşlıca bir amca (işin ehli)

bu ikisinin çekici vuruşundan, tutuşundan işi bildiklerini hemen anlıyorsunuz.

ben oradayken içerde porsche bile vardı.

randevu filan almadım. sağolsunlar araya beni alıp işimi hallettiler.

ben tavsiye ederim. ben çok memnun olarak ayrıldım. para çekmeye gittim geldim.

yemin ediyorum hangi tarafta vuruk olduğunu bulamadım.. :)

1.jpg

18109966_10155047356777900_534020074_o.jpg

Merhaba bugün Aksaray'da bahsetmiş olduğum usta, göçük sorunumu gidermiş oldu. Mobilde olduğum için resimleri paylaşamıyorum.

Ediit : Resimler aşağıdadır.

gqRdp3.jpg

QaGD0Z.jpg

vb7kDz.jpg

ZZRvaG.jpg

ALP4Vv.jpg

5gzP0z.jpg

Yardımlarından dolayı herkeslere teşekkür ediyorum. ALLAH herkese kazasız belasız sürüşler nasip etsin.

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba,

çok geçmiş olsun..

benzer durumla bende karşılaşmıştım. hemde düğünümden 1 gün önce s=s20  

Kadıköy'de isparka aracımı bıraktım. nikah imza atmak için özel kalem sipariş etmiştim.(emir büyük yerdendi &: )  gittim aldım. geldiğimde camda el izi filan gördüm.

hemen anladım. arabayı durdurdum bi baktım. birileri kavga etmiş benim arabanın üzerinde 8|

5 dkkada nasıl hallettiler bilmiyorum. tabi ispark görevlisine sordum görmedim dedi..(esnafa sordum kavgayı o ayırdı dediler...ayrıca mobesede var.)

dügün filan deyip.. kimsenin canı sıkılmasın dedim. uzatmadım.

neyse eve geldim ben hala arabadayım..

valla balayına gittik..

orada bile arabayı düşünüyorum..aklımdan çıkmıyor.. araba nasıl vakum yapılır. nasıl düzeltilir. ne videolar izledim..bir ara o kadar aştım ki,

kendim yapacaktım  :mad:

eskiden lavobo açmak için pompalar olurdu ondan alım çekim düzelsin dedim :('

neyse uzatmim. istanbul'a geldim. abime gösterdim. 

sonradan hatırladım.. onun kapısına vuruşlardı. düzelttirmişti..(onun arabasına da isparkta vurdular bu arada.. kameradan tespit ettirdi. buldu adamı)

aşağıda resmi var vural kardeşler bostancı oto sanayide.. buraya gitmemi söyledi.

gittim 20-30 dk da söküp vura vura düzeltti. ölçüm bile yaptı. hiç sorun olmadı.

ayrıca aynı olaydan dolayı ön kaputta 2 tane sivilce gibi göçük vardı. onları da düzeltti.

geçen sene 50 TL para verdim. üzerine çay, tost ve güzel bir sohbet ettik.

not: 35-40 yaşlarında bir usta vardı. sahibi yaşlıca bir amca (işin ehli)

bu ikisinin çekici vuruşundan, tutuşundan işi bildiklerini hemen anlıyorsunuz.

ben oradayken içerde porsche bile vardı.

randevu filan almadım. sağolsunlar araya beni alıp işimi hallettiler.

ben tavsiye ederim. ben çok memnun olarak ayrıldım. para çekmeye gittim geldim.

yemin ediyorum hangi tarafta vuruk olduğunu bulamadım.. :)

Ekli dosyayı görüntüle 10916

Ekli dosyayı görüntüle 10917

Geçmiş olsun hocam, ALLAH tekrarını yaşatmasın.

@JSW

Değerli Hocam 

Geçmiş olsun 

Gördüğümüz gibi sıfırdan farksız olmuş.

Allah nazardan saklasın.

Dar bir sokaktan geçerken sürücünün çıkmaya çalışması sonucu lastiği kapımda göçüğe neden oldu. Lastik ezdiği için boyada hasar yok. Önceki aracımda benzer bir göçüğü Şaşmazda düzelttirmiştim ve memnun kalmadım. Ankara için temiz onarım yaptırabileceğim yer tavsiyeleriniz var mıdır? Şükür ciddi bir hasar değil ama göçük kemerde olduğu için özenle çalışacak bir ustaya ihtiyacım var. 

IMG_3580.JPG

IMG_3581.JPG

IMG_3582.JPG

Dar bir sokaktan geçerken sürücünün çıkmaya çalışması sonucu lastiği kapımda göçüğe neden oldu. Lastik ezdiği için boyada hasar yok. Önceki aracımda benzer bir göçüğü Şaşmazda düzelttirmiştim ve memnun kalmadım. Ankara için temiz onarım yaptırabileceğim yer tavsiyeleriniz var mıdır? Şükür ciddi bir hasar değil ama göçük kemerde olduğu için özenle çalışacak bir ustaya ihtiyacım var. 
/monthly_2017_04/IMG_3580.thumb.JPG.6d5d565c09bf57af167423e4e1d518e3.JPG
/monthly_2017_04/IMG_3581.thumb.JPG.ff6f5545cf1ae169ea5812f2a9aa9533.JPG
/monthly_2017_04/IMG_3582.thumb.JPG.3f81614c00005f4ae0d8d21da82b3a35.JPG

Hocam geçmiş olsun. Ankara'da bu işi temiz bir şekilde yapanları duymuştum. Bende de kemer de sorun vardı ama giderdiler çok şükür. Yanılmıyorsam Ankara'da bu işin ehli kişiler varmış.

Yukarıda @ft19 hocam bir mesaj bırakmıştı. Şaşmaz oto varmış Ankara'da dilerseniz bir gösterin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ekli dosyayı görüntüle 11051

Ekli dosyayı görüntüle 11052

Ekli dosyayı görüntüle 11053
Geçmiş olsun Değerli Hocam

Hocam geçmiş olsun. Ankara'da bu işi temiz bir şekilde yapanları duymuştum. Bende de kemer de sorun vardı ama giderdiler çok şükür. Yanılmıyorsam Ankara'da bu işin ehli kişiler varmış.

Yukarıda @ft19 hocam bir mesaj bırakmıştı. Şaşmaz oto varmış Ankara'da dilerseniz bir gösterin.
Teşekkürler hocam Şaşmaz sanayi sitesinde bu işi yapan usta çok ama sorunsuz işçilik açısında spesifik öneri ihtiyacım olan. Mini onarımla da düzelebilir belki ama autokinge de güvenmiyorum bu konuda. 

@silvershadow Teşekkürler Murat hocam. 

Geri
Üst Alt