Golf 5 gösterge paneli çalışmıyor

emrdldl

Üye
İsim
Emre
Merhabalar arkadaşlar

Sabah aracının kontağı açtım hersey normal gibi seyrederken  arabanın gosterge ibrelerinin hareket etmediğini  farkettim mfa ekran çok silik görünüyor. Ayrıca  sinyal ve dörtlü de calismiyor.yardımlarınızı bekliyorum.tesskkurler

Hocam sorun sigorta ya da merkezi elektrik ünitesi olabilir. İyi bir elektrikçi sorunu Vag com ile görecektir

Kendim Sigortaları kontrol ettim bi sorun göremedim.

Yardımcı olacak kımse yokmû o 

Bu arada araci kulkândım gosterge isikları ıbrelér ıle beraber sinyaller calısıyormus tık tık ses yok ayrıca far anahtarı acık unutgumuzdakı uyarı ses yok

WAkü ile denedik olmadı.

Direksiyon altındaki module baktık modulu baska aracta denedik sıkıntı yok.onunla ugrasırken sigorta yanmış kontak basmıyodu sıgortayı yeniledik bu seferde kontagı cëvırıyoruz 2sn arabâ calisıyor stop edıyo bır daha calışmıyor kontak basıyo ama  resimde 458 roleyı sok tak yapınça aynı şeyı tekrarlıyo të 

Yardımcı olacak kimse çıkmadı forumdan çalışma sorununu vag com la çözdük ekranda. Kendi kendine geldi bir haftadır biniyorum.bugun cihazla baktırdık hala gösterge modulu hatası görunuyordu.şimdilik böyle devam yardım eden bir ark çıkana kadar

Yardımcı olacak kimse çıkmadı forumdan çalışma sorununu vag com la çözdük ekranda. Kendi kendine geldi bir haftadır biniyorum.bugun cihazla baktırdık hala gösterge modulu hatası görunuyordu.şimdilik böyle devam yardım eden bir ark çıkana kadar
Hatanın detayına baksınlar hocam silmek yerine.

Geri
Üst Alt