2017 makyajlı 1.4 TSI 125 PS HL DSG fiyat teklifi

Hocam estafrullah. Kimsenin aklına, parasına yorum yapmak bana düşmez. Zaten kendimi de bu "kazıklanan" grubuna koyarak yazdım cümleye. Sadece milletçe bir tepkimiz olmalı diye düşünüyorum. Yoksa alan alsın tabiki. 2009 yılını da hatırlatmak isterim. O dönem bir Ötv indirimi gelmişti satışlardaki daralma sonucu. Kimsenin kafasını karıştırmak değil niyetim. Sadece şahsi fikirlerimdir yazdıklarım. Saygılar.
Fiyat gayet uygun:) 85  olsaydı fiyatı da alsak?IMG_5378.PNG.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam estafrullah. Kimsenin aklına, parasına yorum yapmak bana düşmez. Zaten kendimi de bu "kazıklanan" grubuna koyarak yazdım cümleye. Sadece milletçe bir tepkimiz olmalı diye düşünüyorum. Yoksa alan alsın tabiki. 2009 yılını da hatırlatmak isterim. O dönem bir Ötv indirimi gelmişti satışlardaki daralma sonucu. Kimsenin kafasını karıştırmak değil niyetim. Sadece şahsi fikirlerimdir yazdıklarım. Saygılar.
kesinlikle haklısınız.

insanlar araç almazsa distribütörler devlete baskı yapacak ya araç kredileri için faizsiz kampanyaları geniş çaplı olur yada ötv düzenlemesi yapılır, insanlar almadıktan sonra 200.000 tl isteseler n'olur?

ayrıca sadece devlet değil distribütörler de uyanıklık yapıyor. 200.000 tl'ye 1.4 motorlu a4 satılıyor bu memlekette,  ev fiyatına!

euro örnek veriyorum 3.80 den 3.90'a çıktı hemen 2.000 tl zam, sonra tekrar 3.80'e iniyor fiyat aynı aradan biraz zaman geçiyor yine 3.90'a geliyor yine zam!

sözüm meclisten dışarı bizim insanımızın ben alayım seneye nasıl olsa zamlanacak tl üzerinden de olsa aldığım fiyata satarım kafası yüzünden olan fiyatlar yükseldikçe yükseliyor.

Fiyat gayet uygun:) 85  olsaydı fiyatı da alsak?/monthly_2017_03/IMG_5378.thumb.PNG.8c6f958599cd3e8f0ec144548819c74a.PNG
 merhabalar bu durumla ilgili çok merak ettiğim bir konu var;

buradaki ilanlara yenileri de eklenmiş ayrıca

şimdi, 1.6 higline ın vw'nin sitesindeki satış fiyatı 122700 alıcı olan birisi neden galericilerin belirlediği fiyatları tercih etsin? yada galericiler neden bu kadar fark koyup satıyorlar? tabiki üzerine kâr koyup satacaklar ama 0 bir araç için bu durumdaki mantık tam olarak nedir?

(bu araçta cam tavan var o yüzden 60'lık dilime girmiş olabilir fakat diğer opsiyonsuz tdi higline yada tsi ilanlarında da siteye göre inanılmaz fiyat farkı var)

açıkçası 2.elde olsa cam tavanlı passat highline act motor alıp keyfime bakarım. golf çok pahalı. geçen hafta kuzenime cam tavan, hayalet ekran, navi, sürüş asistanı paketli act dsg passat 130 bin tl alındı. araç 2015 model, çok temiz  ve hasarsızdı.

2017 modellerde ACT yok diye bi duyum aldım doğruluk payı var mıdır ? 

Cevaplar için teşekkürler. 

@Zafer Kaymak Hocam bu iş çok yönlü. Vatandaş bütün zamlara rağmen şuursuzca saldırıp, kredi üstüne kredi çekip araç alırsa, hükümetlerde istediği gibi vergilendirme yapmaya devam eder. A partisi B partisi değil mevzu.  satıcı firma da bakar zamda gelse satış artıyor, madem öyle bir de ben alayım kaymağımı der. Benim kızdığım şey bu tepkisiz hallerimiz, şu anda yapılan zamlar kısa vadede benim işime de geliyor çünkü hali hazırda 2016 model tdi dsg cam tavanlı,anahtarsız çalıştırmalı pasifik mavi boyasız aracım var. Ama uzun vadede herkes zararlı. Ben 2009 haziranda ötv indirimiyle benzinli elegant corolla aracımı 38000 liraya aldım, şimdi o araç yeni nesilde 90000 oldu. Bunu görmesi lazım vatandaşın ve tepki vermesi lazım. O zamanlarda böyle geldi ötv indirimi. Yine gelir, gelebilir, gelmelidir.

Son olarak diyorumki çok elzem değilse eğer, almayın sadece 3 ay sıfır araç. Yine söylüyorum bunlar benim şahsi görüşlerimdir. Tavsiye niteliğinde değildir.

@Nature and cars 85 çok iyimser rakam bu döviz kurunda. Ama 100-110 seviyesi hakkıdır :)  Hayaller hayatlar diyorum ne diyeyim.

Arkadaşlar dayanamadım konuya bende dahil olayım;

son 3-4 ayda yapılan zamanlar ve 25 kasım otv düzenlemesi fiyatları uçurdu. Fakat burada zamlar otv nin Ötesine geçti. Bu otv artışını ve kurdaki dalgalanmayı bir fırsat olarak gördü otomobil satıcıları.

bu fiyatlarına arac alınır alınmaz ayrı konu ama satışlar ilk 6 ayda %30-40 düşerse ikinci 6 ayda bayilerin söyleyeceği bence şu olacaktır; bu otv zammı cok yüksek oldu bu yüzden satamıyoruz pazar daralıyor hükumetten otv indirimi istiyoruz.

tabi kendi yaptıkları zammı geri çekerler mi bence hayır.

Boyle bir senaryo ihtimali var bence. 

İyi akşamlar :)

Geri
Üst Alt