Kapı Altı Uyarı Işığı Montajı

Mrb. Ben 10 gun once aracima uyguladim. Ledli olanlardan aldim 4 kapi icin. Fikir olmasi acisindan asagida foto mevcut.

99c510c4667f8743f05cd5820837e6b1.jpg

Özgür Hocam merhaba. Bu uygulamayı kime yaptırdınız ? Serviste bu uygulama yüzünden elektrik sigorta hasarı oluşan araçlar gördüğüm günden beridir tek bir modifiyeye cesaret edemedim doğrusu..

Bankacıyım. Ama elim yatkin.
"Kendim" yaptim.
Elektrik hasari olusturacak bir yani yok acikcasi. Sadece 2 adet kabloya ek yapiyorsunuz (+) ve (-) baglanti icin.
Nasil yapildigina dair forumda Necati hocamin detayli konusu vardi.

@OzgurDkc hocam kapı içi trim aparatlarından kırılan oldu mu bende bu yüzden cesaret edemiyorum. ve malzemeleri nerden aldınız?

Resul hocam kapi kartonlarinin sustalari cok saglam. Hic biri kirilmadi. Hatta ön kapilari 2. Kez sokup taktim ayna alti led icin.
Kapi alti aydinlatmalari aliexpressten satin aldim 4lü set olarak.

@OzgurDkc peki hocam arka kapılar için kabloları sıyırarak mı + - lere ilave ettiniz? ve + - kabloları nasıl anlayacağız? 

Resul hocam kapi kartonlarinin sustalari cok saglam. Hic biri kirilmadi. Hatta ön kapilari 2. Kez sokup taktim ayna alti led icin.
Kapi alti aydinlatmalari aliexpressten satin aldim 4lü set olarak.
Aldığınız satıcının linkini paylaşabilir misiniz 

[mention=2504]OzgurDkc[/mention] peki hocam arka kapılar için kabloları sıyırarak mı + - lere ilave ettiniz? ve + - kabloları nasıl anlayacağız? 
@Resul hocam arka kapilardaki baglanti kapi kilidi ve cam motoru baglantilarindan aliniyor. Detayli anlatimi Necati Bey in golf turkiye forumunda mevcut.
Kabloyu siyirarak ilave yaptim ama sonrasinda nette su kablo ekleme aparatini gordun. Size tavsiyem bu aparattan temin edip kullanmaniz.
ddcbeb8641b9b4836e8d1850c374f599.jpg

Merhaba Dostlar Güzel bir uygulama doğrusu bende yapmıştım. biraz uğraş ve sabır istesede sonuç güzel oluyor.

Forumda daha önce Bununla ilgili Konu açmıştım fakat Forumun daha kaliteli hizmeti için sunucu değişimi sırasında kayboldu sanırsam  :)  

Elimde konuya dair sırasıyla yapılması gerekenler için resim hazırlamıştım onu paylaşarak yardımcı olmayı düşündüm.

@necati Ayrıca Necati Üstadımıza Selam olsun bu vesile ile. Teşekkürler. Resmi büyütülebilir özellikte ekledim rahatlıkla görünebilsin diye zoom yaparak daha net görülebilir.

5g2065.jpg

Ve bende ki Sonuç :'(

yERWQ9.jpg

Merhaba Dostlar Güzel bir uygulama doğrusu bende yapmıştım. biraz uğraş ve sabır istesede sonuç güzel oluyor.

Forumda daha önce Bununla ilgili Konu açmıştım fakat Forumun daha kaliteli hizmeti için sunucu değişimi sırasında kayboldu sanırsam :)

Elimde konuya dair sırasıyla yapılması gerekenler için resim hazırlamıştım onu paylaşarak yardımcı olmayı düşündüm.

@necati Ayrıca Necati Üstadımıza Selam olsun bu vesile ile. Teşekkürler. Resmi büyütülebilir özellikte ekledim rahatlıkla görünebilsin diye zoom yaparak daha net görülebilir.

5g2065.jpg

Forumda daha önce Bununla ilgili Konu açmıştım fakat Forumun daha kaliteli hizmeti için sunucu değişimi sırasında kayboldu sanırsam :)

5g2065.jpg

yERWQ9.jpg
merhaba hocam golf yazılı kapı yazısını nerden aldınız bende aynı metal parlak arıyorum bulamadım

Geri
Üst Alt