16"dover ile devam mı 17" mi

4 jant lastik takımı için kargo parası ne kadar tutar tahmini? Hangi firma daha uygundur? Tavsiyeleriniz nedir

En uygun otobüs olurn yoksa anlaşma olmadan 100 rahat bulur.
100'ün çok üstünde tutar bence.  Geçen bir koli yolladım indirimli hali 60TL. Normal fiyatı 100 civarıymış. Koliye de sığsa sığsa 1 jant lastik anca sığar.

100'ün çok üstünde tutar bence.  Geçen bir koli yolladım indirimli hali 60TL. Normal fiyatı 100 civarıymış. Koliye de sığsa sığsa 1 jant lastik anca sığar.
Bana 4 jant Trabzon'dan İstanbul'a 98 TL ye geldi Yurtiçi ile. Avukat indirimi yaptılar. Yoksa 160 TL idi.

Kaan Bey, geçtiğimiz hafta Ender Bey'den aldığım Madrid jantlarımı lastikçime bırakmak için gittiğimde onda da Madrid jant olduğunu gördüm. Hatta bana takıldı almadan önce bana neden sormadın diye. Ondaki Madrid'ler de orjinal ve çiziksiz işlemsizmiş. Jantları kendim gördüm inceledim ve gerçekten temizlerdi. Fiyat olarak 1700 diyordu. Eğer düşünürseniz görüşebilirim kendisiyle. İstanbul Ümraniye'de bu arada bahsettiğim jantlar.
Duruyor mudur hala?

Duruyor mudur hala?
Satılmış hocam, malum Madrid çok durmuyor sahibini çabuk buluyor. Ben tembihledim lastikçimi, 17 inch orjinal VW jantı düşerse eline haber verecek. Siz yada sitede ihtiyacı olana faydası olabilir düşüncesiyle..

Geri
Üst Alt