Bir kez daha Golf'e aşık oldum Bir Maşallah'ınızı alırız ?

Maşallah çok güzel olmuş,Hocam bu jantın ismini bağışlarmısın:)

masallah guzel olmus. doğru yay demişsiniz doğru yay orjinal amortisor kullanıldıgı taktırde 35mm aşagıya basmayın dıyorlar 45mm kullanmısınız insallah sıkıntı vermez ilerde
Allah razı olsun ustam sagolun bende çok araştırdım aşırı derece bazıları 45mm bazıları 35mm diyor ben riski göze aldım 45mm aldım oda sadece tek bir markada var zaten şu anlık bir sıkıntım Yok bilerek sert lakaya girdim bir kaç kez amortisöre çarpma yapacakmı diye hiç bir sıkıntı duymadım.

Maşallah ne kadar yakısıklı olmuş...
Allah razı olsun hocam teşekkür ederim

Masallah jantlara bayildim .gulerek kullanin
Allah razı olsun ustam teşekkür ederim

Masallah cok güzel olmuş kazasız belasız kullanın [emoji3]
Allah razı olsun hocam teşekkür ederim :)

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Lastik değişimi gerektiği zaman bayağı üzer lastikler janttan pahalı.
Allah razı olsun hocam evet dediğiniz gibi lastiklere bayagı para verdim Onuda değişim gelince düşünecegiz :) tabi ondan önce süprizle karşılaşmayız inşallah

Allah razı olsun ustam teşekkür ederim maalesef bende bilmiyorum :) bu konuda yardımcı olayamacagım :)

Değerli Hocam

2016 model GTI Clubsport modelinde kullanılan  özel dövülmüş alüminyumdan imal edilmiş bu 19" lik jantların İsmi "Brescia" dır ve opsiyonel donanım olarak alınabilir.

3a4mlp.jpg

WZONpQ.jpg

6kzov9.jpg

Değerli Hocam
2016 model GTI Clubsport modelinde kullanılan  özel dövülmüş alüminyumdan imal edilmiş bu 19" lik jantların İsmi "Brescia" dır ve opsiyonel donanım olarak alınabilir.

/monthly_2017_02/3a4mlp.thumb.jpg.3d1ee0a5db28ad25693fb65a0e339dc4.jpg
/monthly_2017_02/WZONpQ.thumb.jpg.55a3c2f61508b8aee1aaf34a2286b9dd.jpg
/monthly_2017_02/6kzov9.thumb.jpg.68381d757d6e5a8cb6c0765954bedc39.jpg
Eyvallah hocam

Ama 19"fazla bana,16 dan 19 a geçilmez,bunun 17" düşünülebilir.

Geri
Üst Alt