Motorun içerisinde giren kedilere nasıl önlem almalıyım.

Subat ayında Servis e bıraktığım zaman ilgilenen arkadaş bi fikir vermişti onu paylaşayım sizlerle
Sprey şişesi içerisine yarı yarıya su ve sirke koyun, 3-4 günde bir akü koruma kilifina ve kaputun altındaki polyester malzemeye birkaç fıs sıkın ben denedim ve uyguluyorum ise yarıyor önceden felaket kedi tüyü oluyordu son zamanlarda herhangi bir sıkıntı görmüyorum. Ayrıca kedinin içerde kalıp yaralanması çok üzücü bir durum olacaktır öncelikli amacım bunu ve dolayısıyla araçta hasar oluşmasını engellemek

Bu kediler ne değişik hayvanlar ya. Cidden uzaylılar. Geçen aylarda bi tane yavru sıkışmış motorun içine tesadüfen gördüm çıkarttık. Bugun kaputu açtım motorun üst kısmıyla antifiriz aralığında tahinli çörek var. Adam girmiş sofrayı kurmuş takılıyor. Daha da alışsa motorun sıcağıyla mangal yakacak. Birincisi can bu içim gidiyor. Bir anda hareket edip çıkmasa trigyere kaptırsa kendini bitti. İkincisi giriş çıkışta bi kabloya zarar verse şase falan olacak Allah korusun oda sıkıntı. Yokmu bunun bir çözümü arkadaşlar

Geri
Üst Alt