Renkli ekranlı çok fonksiyonlu yol bilgisayarı (Premium)

Arka planı karbon görünüm yapan var mı?

hocam merabalar bende Highline Golf 7 araca sahibim bu renkli multimedya benim aracımda da var ancak yol bilgisayarında anlık tüketim ortalama tüketim...  vb bilgilerin içinde anlık hız yok sebebi nedir acaba veya aktif edilmesi mi gerekiyor internette gördüğüm yeni model bütün vw lerde bulunmakta ama benimkinde yok yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler 

hocam merabalar bende Highline Golf 7 araca sahibim bu renkli multimedya benim aracımda da var ancak yol bilgisayarında anlık tüketim ortalama tüketim...  vb bilgilerin içinde anlık hız yok sebebi nedir acaba veya aktif edilmesi mi gerekiyor internette gördüğüm yeni model bütün vw lerde bulunmakta ama benimkinde yok yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler 
Direksiyonun sağındaki oklarla ilerleyerek bulabilirsiniz.

Fabrikasyon ayarlı geliyor ama medya cihazinda MFA kısmında Bu ekranda gorüntülenecekleri kısayol olarak atamak gerekebiliyor.

Direksiyonun sağındaki oklarla ilerleyerek bulabilirsiniz.

Fabrikasyon ayarlı geliyor ama medya cihazinda MFA kısmında Bu ekranda gorüntülenecekleri kısayol olarak atamak gerekebiliyor.
Hocam biliyorum :D  çocukluğumdan beridir vw kullanıyoruz ancak dediğim gibi işte bulamadım. O dediğiniz MFA dediğiniz nedir ben kendimde yapabilir miyim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam biliyorum ? çocukluğumdan beridir vw kullanıyoruz ancak dediğim gibi işte bulamadım. O dediğiniz MFA dediğiniz nedir ben kendimde yapabilir miyim ?
Ben 41 yaşından sonra öğrendim Hocam kusuruma bakmayın.

Hocam MFA dediğimiz şey iki gösterge arasındaki o dikdörtgen küçük ekrandır. Medya ekranında ayarlar kısmına girin ve burada MFA ekran ayarları alt menüsünden yapabilirsiniz.

Ben 41 yaşından sonra öğrendim Hocam kusuruma bakmayın.

Hocam MFA dediğimiz şey iki gösterge arasındaki o dikdörtgen küçük ekrandır. Medya ekranında ayarlar kısmına girin ve burada MFA ekran ayarları alt menüsünden yapabilirsiniz.
estağfurullah abicim bilgilendirme için çok teşekkür ederim iyi akşamlar :)  

İyi akşamlar bu renkli mfa tek olarak satılıyor mu acaba benim araç 2014 highline ekran renksiz

Geri
Üst Alt