İLK YIL BAKIMIMIZI DA YAPTIK ŞÜKÜR

Hocam randevu alırken birkaç defa sordum ama maalesef indirim yapamıyoruz dediler [emoji4] İndirimsiz hali 630 TL idi, cam suyu eklemediler 9 TL düşmüşler.. Bagajda birkaç ay önce aldığım antifrizli cam suyum vardı onu doldurmuşlar, boş bidonu da bagaja tekrar koymuşlar [emoji3] 
10d18ad6696b671fc46fb1e9f695bdfa.jpg
banada maliyeti bu oldu hocam cam suyunu koymayın dedim ama gurur meselesi koymuşlar
yıkama istemediğim halde yıkama bölümünden zorla aldım aracı 633 tl tuttu bu arada +kdv ile 4 araç kokusu 4 adet de buzdolabı fotoğraf çerçevesi hediye ettiler genel olarak bodrum lena iyiydi bence

Arkadaşlar ben de yeni yaptırdım bakımı ama neden 633 kesilen tutarıödeyiverdiniz ki ben kavga dövüş 590 ödedim yani iskonto yapıyorlar aslında.

@arfkync Hayırlı olsun. İnternetten servis randevularında yaptıkları işçilik indirimden başka indirim alamıyoruz maalesef. Zaten oda en fazla 10-15 TL' lik bir indirim oluyor. Araç kokusu alanlar yine şanslıymış :)  

Arkadaşlar ben de yeni yaptırdım bakımı ama neden 633 kesilen tutarıödeyiverdiniz ki ben kavga dövüş 590 ödedim yani iskonto yapıyorlar aslında.
Hocam zaten işçilikten yüzde 15 indirim yapıyolar extra bir şey yapmadılar.

Arkadaşlar şu anda ilk bakım için edirne mercandayım.627 tl söylendi tek çekim yapacam.yeni golflerde gelmiş.trafik ve kasko içinde işlem yapılacak.
f2979eb5ad082fbf31c629928ebb3592.jpg

Hayırlı olsun bakım Yaptıran arkadaşlarımıza :)  

Bakım fiyatları biraz artmış sanki. Ama Peiryodik bakımın servis tarafından yapılmasının birçok faydası olduğu gibi değişim yapılan tüm orjinal ürünlerde ayrıca 2 yıl garantili olduğu unutulmamalı. Sedece yağ değişimi için servis tercih edilmememli. imkanlar dahilinde servis hizmeti almak en mantıklı olanıdır. özellikle DSG şanzuman olan arçların garantisi birmiş olsa dahi en son bakımını  yine servisten yaptırmaları ileryene zamanlarda başa gelebilecek olumsuz senaryolar için bir Joker hak niteliğindedir. Selama ve saygılar :)   

Bizim 1.2 TSI DSG nin de 1 yılı doldu bakım masrafı 610 ₺ tuttu. 

IMG_7267.JPG

Bizim 1.2 TSI DSG nin de 1 yılı doldu bakım masrafı 610 ₺ tuttu. 
/monthly_2017_03/IMG_7267.thumb.JPG.6faeeab4505b148a134c8497fd5c609d.JPG
Hocam hayırlı olsun.fiyatlar aşağı yukarı aynı gibi.size 9 tl işçilik indirimi olmuş bende birde cam suyu car 8.80.aynı gibi.
8da8c6825b14a8917f9ce91ca062bdd1.jpg

Değerli golf tutkunu dostlar bugün ilk bakım için Volkswagenim üzerinden servis randevusu almıştım doğuş Çankaya dan bir saat sonra geri dönüş yaptılar teyit amaçlı aracın km sini sordular 9600 dedim birinci yıl ise temmuz 2017 de doluyor telefondaki bayan ilk bakımın 15000 yada ilk yılda yapıldığını söyledi ancak aracı teslim alırken st 10000 dedi diye hatırlıyorum bu konuda bir tereddütüm var değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum 

Değerli golf tutkunu dostlar bugün ilk bakım için Volkswagenim üzerinden servis randevusu almıştım doğuş Çankaya dan bir saat sonra geri dönüş yaptılar teyit amaçlı aracın km sini sordular 9600 dedim birinci yıl ise temmuz 2017 de doluyor telefondaki bayan ilk bakımın 15000 yada ilk yılda yapıldığını söyledi ancak aracı teslim alırken st 10000 dedi diye hatırlıyorum bu konuda bir tereddütüm var değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ediyorum 
Hocam 1yıl yada 15000km bakım zamanı.Ben 15 gün önce 8500de götürmüştüm 1yıl dolunca tam olarak.Sizin temmuz ise daha var demekki.

15.000 +1500 km
/
1 yıl + 7-8 gün tolere edebiliyorlar.

Fakat tolerans süresinde aracınıza birşey olursa garantilik sıkıntı çıkartabilirler.

Hayırlı olsun bakım Yaptıran arkadaşlarımıza [emoji4] 
Bakım fiyatları biraz artmış sanki. Ama Peiryodik bakımın servis tarafından yapılmasının birçok faydası olduğu gibi değişim yapılan tüm orjinal ürünlerde ayrıca 2 yıl garantili olduğu unutulmamalı. Sedece yağ değişimi için servis tercih edilmememli. imkanlar dahilinde servis hizmeti almak en mantıklı olanıdır. özellikle DSG şanzuman olan arçların garantisi birmiş olsa dahi en son bakımını  yine servisten yaptırmaları ileryene zamanlarda başa gelebilecek olumsuz senaryolar için bir Joker hak niteliğindedir. Selama ve saygılar [emoji4]  
Çok dogru katılıyorum 2. Yılın bakımı mutlaka servıste yapılmalı ozellıkle dagler ıcın

15.000 +1500 km
/
1 yıl + 7-8 gün tolere edebiliyorlar.

Fakat tolerans süresinde aracınıza birşey olursa garantilik sıkıntı çıkartabilirler.
hocam benim 1.yıl dolmadı fakat 13.500 km'deyim. haftasonu yaklaşık 2000 km'lik bir geziye çıkıyorum. bu durumda servis için gereken 15 bin km. sınırını geçmiş oluyorum.  bu durum servis ve garanti açısından sıkıntı çıkarır mı acaba? bilginiz varsa paylaşmanızı isterim. 

şimdiden teşekkürler..

Geri
Üst Alt