Golf 7 ye 18 inç jant mı 19 inç jant mı dersiniz?

ALKAN90

Üye
İsim
MUSTAFA
Öncelikle Volkswagen ailesine selamlar. Ben gruba Yeni katıldım 1 ay önce golf 7 aldım jantlarımı değiştirmek istiyorum yalnız 18 inç ile 19 inç arasında gidip geliyorum. Aslında gönlümde 19 inç var sizlerinde bilginizi almak isterim ? (225/35R19 - 215//monthly_2017_01/IMG_3055.thumb.JPG.a55f0767754897e7738d4a4e4c3e30dc.JPG/monthly_2017_01/IMG_3140.thumb.PNG.b1fd98516ff7e5b1eda26deea8a48f36.PNG/monthly_2017_01/IMG_3155.thumb.JPG.67bb73c43ad3e414c99af164c7b81636.JPG

Ekli dosyalar

• IMG_3055.JPG
    IMG_3055.JPG
    2.2 MB · Görüntüleme: 9
  • IMG_3140.PNG
    IMG_3140.PNG
    1.3 MB · Görüntüleme: 8
  • IMG_3155.JPG
    IMG_3155.JPG
    581.4 KB · Görüntüleme: 8
18" durban yada 19" pretoria cok guzel jantlardir.pretoria hatta mukemmel diye bilirim ama bulmasi hic kolay degil.buyukluklerine gelecek olursak bence 19" kesinlikle daha guzel duruyor ama ulkemiz yollarini dusundugumuzde 18" daha uygun olur dusuncesindeyim.

Teşekkür ederim hocam yanlız ben durban janlara bir türlü ısınamadım zevk meselesi diyelim. Daha değişik birşey olsun dediğim için Audi RS5 replika jantını düşünüyorum inç konusu içinde ayrıca teşekkür ederim ?

Teşekkür ederim hocam yanlız ben durban janlara bir türlü ısınamadım zevk meselesi diyelim. Daha değişik birşey olsun dediğim için Audi RS5 replika jantını düşünüyorum inç konusu içinde ayrıca teşekkür ederim ?
Rica ederim hocam ne demek.bence genel olarak aracı kullandıgınız yerlerin yolları duzgunse 19" cokta guzel olur.ama eger yollar bozuksa 18" daha iyidir.sonradan sıkıntı yasama ihtimaliniz daha azalır.maddi acıdanda daha rahat olur lastik vs icin.

Replika janttan uzak durun derim.
Orj olarak a3-passat- scirocco jantlarına bakabilirsiniz çıkma olarak.

Rica ederim hocam ne demek.bence genel olarak aracı kullandıgınız yerlerin yolları duzgunse 19" cokta guzel olur.ama eger yollar bozuksa 18" daha iyidir.sonradan sıkıntı yasama ihtimaliniz daha azalır.maddi acıdanda daha rahat olur lastik vs icin.
Ara sokaklara girmedin mi sıkıntı yok hocam ? Yoksa lastik cuff ? Jant seçeneğime ne dersin hocam şöyle kafada canlandırdın mı ? 

Replika janttan uzak durun derim.
Orj olarak a3-passat- scirocco jantlarına bakabilirsiniz çıkma olarak.
Sizde sağolun hocam yanlız replikalarda inçe telli jantlarda sıkıntı oluyor genelde et kalınlıgı fazla jantlarda pek bir sorun yaşandıgını görmedim Allah kimseye göstermesinde. Yarışlara vs yerlerde tabikide dediğiniz gibi zararlı.

20 sigiyor mu camurluk icine?
20 inç sığar ama et kalınlıgı 225 i geçmeyecek yanlız ben 19 düşünüyorum golf R ve Golf gti larda 225/35R19 jant ve lastik kullanıyorlar orjinal fabrika çıkışlı.

Ara sokaklara girmedin mi sıkıntı yok hocam ? Yoksa lastik cuff ? Jant seçeneğime ne dersin hocam şöyle kafada canlandırdın mı ? 
Eger yukarıdaki resimdeki araç sizinse aracınızın rengiyle bu jant uyumlu olabilir.tabi uzerinde gormek lazim yinede ama kafamda canlandırdıgım kadarıyla bence yakışır güzelde olur.

Hocam hoşgeldiniz foruma aracınız hayırlı olsun. Bütçeniz nedir acaba o dahilde öneride bulunayım ? Bu arada ben 18'e geçtim 16'dan konfor kaybı çok yaşamadım gayet rahat 19'a geçebilirdim diyorum. Bir gruptaki abimiz 19' jant artı p zero lastikler çok konforlu oluyor demişti.

Eger yukarıdaki resimdeki araç sizinse aracınızın rengiyle bu jant uyumlu olabilir.tabi uzerinde gormek lazim yinede ama kafamda canlandırdıgım kadarıyla bence yakışır güzelde olur.
Yukarıdaki Paylaştığım araç benim.Tekrardan teşekkür ederim taktıktan sonra bizzat fotoğrafları paylaşacağım. 

Hocam hoşgeldiniz foruma aracınız hayırlı olsun. Bütçeniz nedir acaba o dahilde öneride bulunayım ? Bu arada ben 18'e geçtim 16'dan konfor kaybı çok yaşamadım gayet rahat 19'a geçebilirdim diyorum. Bir gruptaki abimiz 19' jant artı p zero lastikler çok konforlu oluyor demişti.
Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun. Bütçe artık bu işlere girdimi üçün Belin lafı olmuyor hocam yukarıdaki paylaşımda ki kantları sordum 2000 jant 1850 ise dunlop lastikler yanlız sadece tek bir yere sordum pahalı geldi açıkcası. Belkide dolar euro artışından da kaynaklanabilme durumu var.   Yanlız şu an orjinal 17 jant var 18 e geçmek biraz garip gelecek bana farkı olmayacak gibi. Konforunu takınca öğreniriz ?

Geri
Üst Alt