Elektrikli Katlanabilir Yan Aynalar

Evet orada baya pahalıya geliyor.Yurt dışından getirten var mı ?

Arkadaşlar konuyu hortlattım . :)  Bu konudaki cahilliğimi mazur görün bir türlü beceremiyorum.Geri vitese takıp R konumuna getirdiğimde sağ ayna aşağı iniyor. Geri vitese taktığımda iki aynayı birden aşağı nasıl alacağım? Bir türlü beceremedim. Bu arada aynaları sonradan ekletmiştim comfortline'a.

Arkadaşlar konuyu hortlattım . :)  Bu konudaki cahilliğimi mazur görün bir türlü beceremiyorum.Geri vitese takıp R konumuna getirdiğimde sağ ayna aşağı iniyor. Geri vitese taktığımda iki aynayı birden aşağı nasıl alacağım? Bir türlü beceremedim. Bu arada aynaları sonradan ekletmiştim comfortline'a.
Sol ayna inmiyor normalde ama, daha önce denemedim. 

Car-Ayarlar-ayna ve silecek kısmından senkron ayarını işaretleyip dener misiniz? İkisini birden indirecek mi? 

Değerli Hocam 

Diğer forumlardaki konuların güncelliğini koruması ile ilgili kaygıya sahip değiliz.  Çünkü bu bilgiler düzenli, derli toplu ve konuyu incelemekte olan bir misafirin kimseye soru sormasına gerek durmayacağı kadar detaylı. Dolayısıyla bu bilgiler ancak versiyon değişikliği vs. gibi durumlar gerçekleşirse güncellenmesine ihtiyaç doğuyor..

Sorunuza gelirsem.

Haberi vitese taktığınızda bizim sağdan akan trafik kurallarının ve güvenlik tedbirleri gereği sağ ayna eğilerek kaldırım seviyesini size gösterir. Bu ayna diğerinden farklı olarak hafıza modülüne sahiptir . Sağ ayna için bu işlem maalesef yapılamaz. 

@fcsrn denedim ama maslesef olmadi,@silvershadow demek ki o zaman sol tarafta bir kaldirima park ettigimizde aynalar hic bir sekilde asagi inmeyecek. Oyle anliyorum. Ne yapalim bizde hep saga parkederiz [emoji38]tesekkurler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benim aracım 4 aylık bir araç servis bu işlemi yapmıyor özelde taktırsam garanti bozulur mu?

enderde montaj dahil 1550 TL arkadaşlar sonradan taktırmak isteyenler için. yurt dışından da ortalama vergiler dahil 900-1000 TL ye getirtebilirsiniz. montaj için tanıdığınız varsa ve kodlama için daha makule geliyor tabi ki... sonuçta 500-550 tl az bir fark sayılmaz. ama enderde büyük kolaylık sonuçta hazır parça takılıyor, bekleme yok, arızalı çıkma durumu yok, yurt dışı ürün arızalı çıkarsa bir de kargo ücreti size ait geri iade et onu bekle toplam da 3 ay sürer herhalde  :)  

Geri
Üst Alt