Golf VII orijinal spor yay seçimi Mubea

Araciniz 17 jantlarla geldiyse yaylari standarttir.Eger 18 jant opsiyonu ile alindiysa ozaman 15 mm alcaktir.Ayrica sadece yay olarak degistirdik bircogumuz.

Arkadşlar yayları amatisorleriyle berabermi takıyorsunuz yoksa sadece yaymı takılıyor. Bnde düşünüyorum ama kafm karışık araçm hihglin 15 mm yay varmış fabrikasyon cukurlardn gecerken cok rahatsız ediyor darbeyi emmiyor gibi
Hocam araç bilgilerini daha detaylı yazarsanız daha sağlıklı sonuca ulaşılır dıye duşunuyorum.

manuel dsg yada benzın dizel şeklinde. saygılar  :'(

Hocam araç bilgilerini daha detaylı yazarsanız daha sağlıklı sonuca ulaşılır dıye duşunuyorum.
manuel dsg yada benzın dizel şeklinde. saygılar 
Highline Dsg dizel hocam 2013

Mubea yay ben kullanmadım ama eğer ki düşünürseniz fikir olması açısından 3.5 Vogland kullanıyorum. resimlerde görüldüğü gibiler hocam.
b09375f14cd942cbc0e86b4b27632016.jpg
2ebd2c625c26811e128da67f95faaa11.jpg

Araç 1.6 Dizel Dsg 2015 Hocam. Ben memnunum açıkçası. hem konfor kaybı kabul edilecek kadar az hemde görüntü tam istediğim gibi
43b2b9f935fe30252359064c485b5d29.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
b09375f14cd942cbc0e86b4b27632016.jpg
2ebd2c625c26811e128da67f95faaa11.jpg

Araç 1.6 Dizel Dsg 2015 Hocam. Ben memnunum açıkçası. hem konfor kaybı kabul edilecek kadar az hemde görüntü tam istediğim gibi
43b2b9f935fe30252359064c485b5d29.jpg
Orjianal amatisorlere mi taktın kardeş Harici yayla beraber amatisor aldın mı
Bn golf 4 kullandm ama bunda bunda nasıl olır biraz cekiniyom

Orjınal amartisör takımı üzerinde  kullanıyorum Üstadım. sıkıntı yok şimdilik  :'(

Ama yay ve amartisör birlikte uyumlu değişirse elbette daha verimli ve sağlıklı olabilir.

Orjınal amartisör takımı üzerinde  kullanıyorum Üstadım. sıkıntı yok şimdilik 

Ama yay ve amartisör birlikte uyumlu değişirse elbette daha verimli ve sağlıklı olabilir.
Anladım kardş teşekkür ederim. Adanaya yolunuz düşerse benimde haberim olsun

Arkadaşlar öncelikle merhaba. Golf 1.6 TDI aracıma uygun Mubea yay için Ender Elektronikle iletişim halindeydim. Aracın orijinal yayı olması tercih sebebimdi. Fakat bugün aradılar. Malesef araca uygun yayı tedarik edemiyorlar. Mubea marka yay bulmak da oldukça zor. Bunun için öncelik olarak konfor kaybını en minimum seviyede tutan bir yay arıyorum. 25-30 mm veya maksimum 35 mm olur. Önceliklerim arasında H&R, Vogtland var. Kullanan yada başka bir alternatifi olan arkadaşlar tavsiyeleriniz nedir?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Golf 1.6 TDI aracıma uygun Mubea yay için Ender Elektronikle iletişim halindeydim. Aracın orijinal yayı olması tercih sebebimdi. Fakat bugün aradılar. Malesef araca uygun yayı tedarik edemiyorlar. Mubea marka yay bulmak da oldukça zor. Bunun için öncelik olarak konfor kaybını en minimum seviyede tutan bir yay arıyorum. 25-30 mm veya maksimum 35 mm olur. Önceliklerim arasında H&R, Vogtland var. Kullanan yada başka bir alternatifi olan arkadaşlar tavsiyeleriniz nedir?
Aslında sizin için hayırlısı olmuş mubea rakam olarak çok yüksek ve bunun yanında  tatmin edici bir düşüklük sağlamıyor.Hr serttir konforu çok etkiler bence eibach veya vogtland bakın derim.

Golf 4 ümde vogland vardı cok memmundum kardes 35 mm lik çok yumsak ve konfor kybı yoktu vırajlarda mükemmldi

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Dostum yayların hayırlı olsun. .

İstanbul gibi kasisi çukuru eksik olmayan bir şehirde 3,5 veya 5 cm yaylar kullanmak riskli olduğundan bende mart-nisan gibi 5G4071677C kodlu yaydan almayı düşünüyorum ( aracım 2014 1.4 tsı hıghlıne ) örnek teşkil etmesi için 1-2 resim paylaşabilirmisin görüntü olarak lastik ve çamurluk arasında ne kadar boşluk kalıyor.
Emrah hocam konuyu hortlattım ama bildiğim kadarıyla tsi aracınıza mubea yay almıştınız. Varsa yandan fotosunu paylaşabilir misiniz acaba? 

Geri
Üst Alt