Golf 7 Sis Far Ampulü Değişimi

@hengemen hocam selam ben de aracıma sis farı ampülü almak istiyorum siz ne marka model taktınız acaba?

@cengiz74 photon marka mavi ampuller var 5000K diye geçiyor onlardan almıştım. Bugün H11 led aldım kendime. daha deneme fırsatım olmadı. N11 de C6 diye geçiyor hocam.

@cengiz74 evet hocam aldığım buydu. Led sistem denemek istediğim için aldım. Tamamen keyfi olarak. Birde sis farı sürekli açık dolaşmam sadece selektör yaptığım zaman devreye girer belki hoşuma gider dedim.

@hengemen ok.eğer halojense beyaz halojen ampul takın diycektim.Ledler iyi olmuyur karşıdan geleni çok rahatsz ediyor keyifli sürüşler..Peki halojen sis farlarından menun kaldınız mı aydınlatması nasıldı?

@cengiz74 aydınlatması iyiydi. Dediğim gibi sis farları genelde selektör attığımda senkron yanıyor. O yüzden tercih ettim. Arkadan geldiğim daha belli olsun diye.

@hengemen anladım.Benim de dün h15 photon uzunlar geldi bugün taktırcam inşallah.sisler için de bugün sipariş vericem.görüşmek üzre saygılar.

@cengiz74 şimdiden hatırlı olsun hocam. Ledleri taktım bu arada parlaklık olarak Photondan bir farkı olmadı.

@hengemen Teşekkürler.Aslında olması lazım zira ledler daha parlak ve güçlü ışık veriyor enterasan??Bu arada sislerin de selektör yapınca yanması için kodlamayı nerde yaptırdınız?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@cengiz74  Sis farım baya bir kirli şu anda yağmurdan dolayı temizleyince düzelecektir.

Kendi kablom var hocam. Kodlar da burada bulunmakta.

Geri
Üst Alt