Teslim almadan önce boya ölçümü isteği yapan oldu mu ?

Ilgilendiginiz icin Teşekkürler, şu an servisteyim sorun olduğunu kabul ettiler ama nedenini bulamadılar daha...Bekliyorum

Akü değiştirildi arkadaşlar şu an için  herhangi bir sorun yok umarım da olmaz

Bugün yine aynı hatayı verdi artık can sıkıcı olmaya başladı servise bıraktım aracı ikame araç verdiler, bu arada jetta golfe göre çok kaba bir aracmis, şu hatayı  bir türlü cozemediler 

20161220_162643.jpg

Bugün yine aynı hatayı verdi artık can sıkıcı olmaya başladı servise bıraktım aracı ikame araç verdiler, bu arada jetta golfe göre çok kaba bir aracmis, şu hatayı  bir türlü cozemediler 
/monthly_2016_12/20161220_162643.thumb.jpg.7e1312c6b06f228dda1264c5572866ec.jpg
Akü degismis yazmissiniz aküden olmadigi kesin gorunuyor insallah buyuk bir sikinti yoktur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ekli dosyayı görüntüle 8441
Sorun aküde değil alternatörde veya endüksiyon bobininde anlaşılan. 

Bir zamanlar Bora'da çatlak endüksiyon bobini hatasına rastlanırdı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Servisteki arkadaşlar "Akü Kablosundan" bahsettiler ve yapılan testlerde sorunun kaybolduğunu söylediler yarın teslim almak için gideceğim nasipse teşekkürler 

Sayin arkadaslar,

Arac alim asamasinda skoda dan cift boyanmis sifir arac teklifi yapildi.konuyla alakasi var mi bilmiyorum ama..bilginize.

Sayin arkadaslar,

Arac alim asamasinda skoda dan cift boyanmis sifir arac teklifi yapildi.konuyla alakasi var mi bilmiyorum ama..bilginize.
Bu tip araçlar transport aşamasında TIR dan düşen veya benzeri nedenlerle hasar alan araçlar.

Bu tip araçlar ticaret yasalarına göre  "kusurlu veya ayıplı  mal " kategorisinde olduğu için distribütör veya satıcı firma alıcıya oncesinde bildirmek ve bu hasar veya kusur karşılığı "nefaset indirimi" teklif etmek zorunda.

Piyasada bu tip araçları özellikle arayıp bulan ve sonra sıfır diye satan ve insanları dolandıran firmalar var.

Namusuyla çalışan ve kazanan galeriler müstesna olmak kaydıyla sahibinden.com da satılan galerilerdeki 0 km araçların bir kısmı bu tip araçlar.

Aman dikkat..

Geri
Üst Alt