Jump to content

metinkırca

Teslim almadan önce boya ölçümü isteği yapan oldu mu ?

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar nasipse pazartesi golfümü teslim alacağım ama birisi boya ölçümü iste çünkü o bayiide böyle bir sorun daha önce oldu dedi ? Ben de teslim almadan önce boya ölçümü yaptırılmasını isteyeceğim fakat bunu daha önce teslim almadan önce aranızdan isteyen oldu mu? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet ben aracımı teslim almadan önce istedim.St bayan çok şaşırdı zaten fiattan geçmişti vw'e benim ciddi olduğumu anlayınca ikinci el bölümünden cihaz VE usta bekledik gözümle gördüm depodaki başka araçlarda bakıp karşılaştırdım.Sonra aracın geri kalan ödemesini yapıp işlemlere başlattım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
18 saat önce, metinkırca yazdı:

Merhaba arkadaşlar nasipse pazartesi golfümü teslim alacağım ama birisi boya ölçümü iste çünkü o bayiide böyle bir sorun daha önce oldu dedi ? Ben de teslim almadan önce boya ölçümü yaptırılmasını isteyeceğim fakat bunu daha önce teslim almadan önce aranızdan isteyen oldu mu? 

Doğrudur değerli Hocam 

Kendi aracımı alırken yaptırmadım ama Emre Hocamın Golfünü teslim almadan Ölçümleri bayinin cihazı ile yaptık. @magic

Kaput en kalın 120-150 arasında 

Kapı direkleri en ince 60 civarında 

Ortalama 80-120 arasında diyebilirim. 

20160410_155853.thumb.jpg.ac2d07d49d30f51b322c94b701b7343d.jpg

20160410_155602.thumb.jpg.2a3b3abd3b05708580bfaa2755e865f2.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

söylediğiniz çok iyi oldu abi çok teşekkür ederim Balıkesir'ê yolunuz düşerse lütfen haber veriniz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracın her yerini incelemekte fayda var. Enson aldığımız aracın (subaru forester) kaputunda küçük bir ezik vardı ilk bakımı bedavaya getirdim, ilk bakım ücreti 800tls=friendship

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On ‎03‎.‎12‎.‎2016 at 16:11, silvershadow yazdı:

20160410_155853.thumb.jpg.ac2d07d49d30f51b322c94b701b7343d.jpg

araçtan yansıyan görüntümüze bak, sanırsın dünyanın en ilginç keşfini yapıyoruz... :000043-medium:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On Saturday, December 03, 2016 at 16:23, metinkırca yazdı:

söylediğiniz çok iyi oldu abi çok teşekkür ederim Balıkesir'ê yolunuz düşerse lütfen haber veriniz 

Davetiniz gözden kaçırmışım kusuruma bakmayın. 

İnşallah yolum düşerse tanışmak isterim bende 

Teşekkür ederim bu nazik davetiniz için. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@cradlemelih evet hocam Balıkesir Yagcidan aldım ve Balikesirde oturuyorum. Alırken de boya ölçümü yaptırdım aslında teslim alalı 4 gun oldu ama maalesef almadan birgün önce eşimin sağlığı ile ilgili kötü bir haber aldığımız için ilgilenemedim, kusura bakmayin. Arabayı ağız tadıyla da kullanamadım açıkçası ama ilk yorumum mükemmel diyebilirim.Yani daha önceki kullandığım arabaysa bu araba değil ya da o araba degil ?20161207_172633.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@metinkırca Öncelikle geçmiş olsun, acil şifalar diliyorum. 

Aracınız hayırlı olsun, kazasız belasız sağlıklı mutlu günlerde binersiniz inşallah. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@fcsrn Çok teşekkür ederim "Ayağımı yerden kessin" tabiri varya kesinlikle böyle bir araba için söylenmiş olmalı. bilmukabele siz de güzel günlerde süresiniz inşallah 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam çok geçmiş olsun .. Aracınız hayılı olsun kazasız belasız iyi günlerde Eşinizle dostunuzla sağlıkla kullanın inş. Ben 4 defa sıfır araç aldım ama hiç birinde yaptırmadım. Kısmet nasip olursa 5. De artık :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@metinkırca hocam öncelikle çok geçmiş olsun, Allah dermansız dert vermesin, bende balıkesirliyim ondan soruyorum, hoş iş dolayısıyla bayadır uğrayamıyorum ama, ufaklığım lise hayatım orada geçti. Allah kaza bela vermesin, renk seçimi de çok güzel:'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On ‎10‎.‎12‎.‎2016 at 21:09, metinkırca yazdı:

@cradlemelih evet hocam Balıkesir Yagcidan aldım ve Balikesirde oturuyorum. Alırken de boya ölçümü yaptırdım aslında teslim alalı 4 gun oldu ama maalesef almadan birgün önce eşimin sağlığı ile ilgili kötü bir haber aldığımız için ilgilenemedim, kusura bakmayin. Arabayı ağız tadıyla da kullanamadım açıkçası ama ilk yorumum mükemmel diyebilirim.Yani daha önceki kullandığım arabaysa bu araba değil ya da o araba degil ?

geçmiş olsun, inşallah yakında iyi haberi de alırsınız...

ağız tadıyla, sağlıkla, golf'ünüzle, nice mutlu yıllara....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@metinkırca hocam öncelikle çok geçmiş olsun, Allah dermansız dert vermesin, bende balıkesirliyim ondan soruyorum, hoş iş dolayısıyla bayadır uğrayamıyorum ama, ufaklığım lise hayatım orada geçti. Allah kaza bela vermesin, renk seçimi de çok güzel:'(

@metinkırca öncelikle geçmiş olsun hocam araba konusu zaten halledilir inş sıkıntılarınız en kısa zamanda hallolur.
@cradlemelih yaş kaç hocam? Bende balıkesirliyim ve ilkokul lise hayatım orada geçti SYAL mezunuyum. Şimdi Ankara da çalışıyoruz. Her yaz eşimi alıp gelirim mutlaka.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin dermansız dert vermesin aracınız da hayırlı olsun güle güle kullanın Aileniz ile birlikte 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@metinkırca öncelikle geçmiş olsun, inşAllah önemli bişey yoktur. Aracınız hayırlı olsun; Allah ağız tadıyla kullanmayı nasip etsin...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@ansolak yaşım 27 hocam, balıkesir merkez atatürk mahallesinden, sizin kaç yaş? merkezden mi?

Yaşım 32
Altıeylül mah.
İlkokul altıeylül de
Sonra syal de okuduk üniversiteye kadar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@ansolak anladım hocam çok memnun oldum, bakalım umarım bir gün Ankarada veya Balıkesirde görüşme şansımız olur:'(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok teşekkür ederim arkadaşlar Balıkesir Bahçelievler Mahallesinde oturuyorum. 32 yaşındayım numaram 505 695 55 06

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de aracımı Balıkesir Yağcı'dan almıştım. Güle güle kullanın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arabayı almadan önce boya kontrolü çok önemli. bu şekilde sorun yaşayan çok duyuyoruz. denizli bayinden passat alan arkadaşın arabada 5 parça boya çıkmış. dava açmışlar ve sonunda kazanmışlar. dikkatli olmak lazım. sıfır deyip geçmeyelim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Iyi akşamlar, bana boya ölçümünü kaskoyu yaptırdığım kişi muhakkak baktir dediği için de istemiştim onlar da hayır demediler sağolsun ve de bize zaten bunun bilgisi geliyor dediler.Bu da ilginç.

Neyse, aracımda start stop hatası aldım serviste kaldı 1 akşam ve güncelleyip sorunu giderdik dediler ama yine aynı hata hasıl oldu arada kapatıp açtığımda özellik tekrar aktif olsa da kendiliğinden "start stop hatası" alıyorum bir süre daha düzelmezse servise uğrayacağım yine.  Bu arada kontağı bir adım çevirdiğimde EPC ışığı yanıyor ve motor çalıştığında kayboluyor  bu normal midir?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
51 dakika önce, metinkırca yazdı:

Iyi akşamlar, bana boya ölçümünü kaskoyu yaptırdığım kişi muhakkak baktir dediği için de istemiştim onlar da hayır demediler sağolsun ve de bize zaten bunun bilgisi geliyor dediler.Bu da ilginç.

Neyse, aracımda start stop hatası aldım serviste kaldı 1 akşam ve güncelleyip sorunu giderdik dediler ama yine aynı hata hasıl oldu arada kapatıp açtığımda özellik tekrar aktif olsa da kendiliğinden "start stop hatası" alıyorum bir süre daha düzelmezse servise uğrayacağım yine.  Bu arada kontağı bir adım çevirdiğimde EPC ışığı yanıyor ve motor çalıştığında kayboluyor  bu normal midir?

EPC ışığı normal, ancak start stop için bence beklemeden gidin servise, sonra bir arıza tespit edilince zamanında niye gelmediniz gibi işi yokuşa sürecek sorular sorabiliyorlar. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...