arka kapı ambiyans ışığı

Yıl 2016 imiş hortlatalım 😂

Arkadaşlar yok mu golflerde arka kapılara ön kapılardaki gibi ambians ışığı takan ekleten ( şerit led ) renk değişimine gerek yok beyaz yansın yeter 😄

@Omer58 bende yapmak istiyorum öndeki aydınlatmalar dan tek olarak satılıyor mu bilmiyorum satiliyor ise bir şekil uydurulur

Bir simetri hastası olarak bende merak ettim😁 yerimizi alalim yapan vardir belki

bende sıraya girim bakalım :D  aslında grupta bunu yapan var ama 30 renk ambiyans olan ledlerden aldı 4 kapı için birde torpidoda ki parçayada led geliyor çok hoş olmuştu 

ama sade tek beyaz yapanı görmedim bende

@serhatto hocam önlerle tonu aynı olacaksa tabiki çok iyi olur ama ufak tefek ton farkı olursada sorun olmaz benim için oraya şerit ledi çekerim ama kabloyu nerde alıcam edicem onu bilmiyorum bi örneğe bakıyorum 😄

@Doctor iyi bari hocam yalnız değilmişim 😂

@Ilhann hocam kesinlikle katılıtıyorum renkli harika olur komple olarak ( bizim superbte var ordan biliyorum bide o golfe göre daha geniş ve ferahya harika duruyor ya gece )

Renklide gözüm yok arkayı beyaz yapsam bana kafi hocam 

@serhatto hocam önlerle tonu aynı olacaksa tabiki çok iyi olur ama ufak tefek ton farkı olursada sorun olmaz benim için oraya şerit ledi çekerim ama kabloyu nerde alıcam edicem onu bilmiyorum bi örneğe bakıyorum 😄

@Doctor iyi bari hocam yalnız değilmişim 😂

@Ilhann hocam kesinlikle katılıtıyorum renkli harika olur komple olarak ( bizim superbte var ordan biliyorum bide o golfe göre daha geniş ve ferahya harika duruyor ya gece )

Renklide gözüm yok arkayı beyaz yapsam bana kafi hocam 
Elektrik alacağınız yeri ben söyleyeyim.

Cam açma düğmesinin soketinde 

Kahverengi kablo negatif 

Gri kablo pozitif

Sadece farları (yada parkları) yaktığınızda yanması sağlanmış olur, gündüz yanmaz bu sayede...

Ancak Şerit led orada çok güçlü aydınlatmaya sebep olur gibime geliyor.

@Kysr038 hocam sağ arka kapıdaki en üstteki 2 kablo mu yani kahverengi ve gri olan

Olabildiğince ayarlamaya çalışacağım ledi ve tonunu hocam bwn örnek olması amacıyla şerit led dedim yoksa tabiki çok fazla olur hocam

Sağ arka kapı

Screenshot_2020-09-19-00-26-09-710_com.miui.gallery.jpg

Sol arka kapı 

Sol altta ise en alttakiler oluyor dimi

Screenshot_2020-09-19-00-25-36-135_com.miui.gallery.jpg

@Kysr038 hocam sağ arka kapıdaki en üstteki 2 kablo mu yani kahverengi ve gri olan

Olabildiğince ayarlamaya çalışacağım ledi ve tonunu hocam bwn örnek olması amacıyla şerit led dedim yoksa tabiki çok fazla olur hocam

Sağ arka kapı

Ekli dosyayı görüntüle 37765

Sol arka kapı 

Sol altta ise en alttakiler oluyor dimi

Ekli dosyayı görüntüle 37764
Önlerde gri renkte idi kablo, arkadan emin olamadım şimdi.

Kabloyu doğru bulmanın yolu şu, kahverengiye negatifi bağladıktan sonra park lambalarını açarak pozitifi deneyeceksiniz hangi kabloda yanıyor diye, muhtemelen birden fazla kabloda yanacaktır, parkları söndürünce sönen kabloyu bulursak doğru yoldayız.

Sanayidekilerin en sık yaptığı deneme yanılma yöntemidir.

Sağ kapıdaki cam açma düğmesinin soketi idi galiba benim hatırladığım, görselini atmıştım daha önce

Ekli dosyayı görüntüle 33165

Geri
Üst Alt