Haftasonu Yaşadığımız Kabus

Merhaba dostlar,

Cumartesi günü Çatalca tarafında abimin geçirdiği kaza. Maalesef ninemizi kaybettik ama araçta bulunan diğer 4 kişi ve 2 ufak yeğenimiz çok şükür ufak tefek yaralarla atlattılar. Kazadan sonra gördüğüm ve kesin olarak kanaat getirdiğim birşey var. Bu araç Golf değilde başka bir araç olsaydı sonuç çok daha ağır olabilirdi. 

Ekli dosyayı görüntüle 7820
Allah sabırlar versin. 

@asturias hocam başınız sağolsun, Allah geride kalanlara sabır ve şifa versin, kimseye yaşatmasın :'(

Başınız sağolsun..Mekanı cennet olsun.. Allah geride kalanlara sabır versin.. 

Hocam Kaza nasıl gerçekleşmiş? Karşı taraf ceza evinde mi? Süreç nasıl ilerledi?

kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir konu. hayatını kaybedenlere Allah rahmet eylesin. kazada yaralananlara çok geçmiş olsun. hepinizin başı sağolsun.

Başınız sağolsun..Mekanı cennet olsun.. Allah geride kalanlara sabır versin.. 

Hocam Kaza nasıl gerçekleşmiş? Karşı taraf ceza evinde mi? Süreç nasıl ilerledi?
Amin sağolun. Kaza ara sokaktan ana yola çıkarken gerçekleşti. Karşı şeride dönmek isterken kendi tarafındaki şeritten gelen aracı farkedememiş. Herhangi bir tutuklama yok. Ağır kusurlu olarak abim görünüyor gerekçesi geçiş üstünlüğü ihlali şeklinde. İki tarafta birbirinden davacı değil. Kamu davası açılacak diye biliyorum ama geri kalan süreç nasıl gelişir onu zaman gösterecek.

Çok geçmiş olsun, Allah kimseye böyle kazalar yaşatmasın. 

Başınız sağolsun.

Amin sağolun. Kaza ara sokaktan ana yola çıkarken gerçekleşti. Karşı şeride dönmek isterken kendi tarafındaki şeritten gelen aracı farkedememiş. Herhangi bir tutuklama yok. Ağır kusurlu olarak abim görünüyor gerekçesi geçiş üstünlüğü ihlali şeklinde. İki tarafta birbirinden davacı değil. Kamu davası açılacak diye biliyorum ama geri kalan süreç nasıl gelişir onu zaman gösterecek.
Anladım Hocam...  Abinize de çok geçmiş olsun. Psikolojik olarakda  kısa sürede atar üzerinden bu süreci umarım..  

Başınız sağolsun. Allah geride kalanlara sabır versin.

@asturias

Değerli Hocam;

Allah Rahmet eylesin ve kalanlara sabır versin.

Araçtaki diğer kişilere zarar gelmeyişinde kapı içi çelik barlar, güçlendirilmiş çelikten kapı direği ve cam kırıklarıyla yaralanmaları önlemekte de hava yastıkları başrolde.

Geride kalanlara zarar gelmemiş olması da tek teselli.

Geçmiş olsun.

Başınız sağolsun Allah sabır versin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun Başınız sağolsun hocam. Acil şifalar dileğiyle

Çok geçmiş olsun başınız sağ olsun Allah geride kalanlara sabır versin.

Benim aklıma takılan soru araka yan hava yastıkları standart mı değil mi bilen arkadaşlar cevaplaya bilir mi?

Geri
Üst Alt