12 Opsiyon ile Golf 7

Bir düzeltme yapayım. 
Emergency assist ayrı alınıyor. Şerit takip sistemi devrede iken(şeritler okunabiliyorsa) sürücünün uzun süre araca bir müdahalesi olmazsa araç bir kaç kez uyarı veriyor yine tepki alamazsa aracı dörtlüleride aktif ederek bulunduğu şeritte yavaşlatıp durduruyor.
Bunun fiyatını bana vermişlerdi ama şuan hatırlamadım. 
Sizin dediğiniz front asist in belli hızlarda önde algılaya bildiği engeller(insan hayvan hariç. Golf 8 deki acc insan ve hayvan algılayabilir olacak) bu acc ile geliyor (front asist)

Emergency assist yeni nesil araçlar ile geliyor benim bildiğim. Vag grubunda yeni A4 - yeni Tiguan ve seat Ateca gibi...
Golf de makyajlanınca gelir büyük ihtimalle.
Eski aracımda çok opsiyonluydu ve bu özellik opsiyon listesinde yada st ekranından seçilemiyordu.

Emergency assist yeni nesil araçlar ile geliyor benim bildiğim. Vag grubunda yeni A4 - yeni Tiguan ve seat Ateca gibi...
Golf de makyajlanınca gelir büyük ihtimalle.
Eski aracımda çok opsiyonluydu ve bu özellik opsiyon listesinde yada st ekranından seçilemiyordu.
Ben istesem seçebiliyordum. Opsiyon listesinin çıktısını alıp istek yapıyordum. Ekranda herşeyi göremiyorlar. Daha kötüsü yok deyip geçip milleti yanlış yönlendiriyorlar.

MK7 ile emergency assist alınabiliyor. Yazalım şuraya belki birinin işine yarar. 

@hüseyin Koç Hocam
Gelmiş araç maşallahı var kacirilmayacak araç

Gittim 3 saat sevdim bugün. Kapıda tigu yatıyor:) onada app connect aldım 
Eski aracıma benziyor tabi ses sistemi var ekstradan ve otomatik park kalan opsiyonlar aynı.
Extra olarak alarm vardı bende ve dynamic light asist.
Keyifle kullanılacak bir araç ama
BMW 3 sevdası ağır bastı 1 sene kullandım bu aracı.

Eski aracıma benziyor tabi ses sistemi var ekstradan ve otomatik park kalan opsiyonlar aynı.
Extra olarak alarm vardı bende ve dynamic light asist.
Keyifle kullanılacak bir araç ama
BMW 3 sevdası ağır bastı 1 sene kullandım bu aracı.
Hocam bmw nin yanında ne kadar dolu olursa olsun golfün pek adı geçmez sanırım [emoji16] yeni aracınızı güzel günlerde kullanın.

@tfk35 Hocam şimdi ben Nisan 2016 da golf aldım.  Geri görüş kamera da eklettim. Şimdi serviste app connect kod nasıl oluyor?  Fiyatı ne kadar?  Bunu aktive edersem telefon ekranını media ekranına yansıtabilecek miyim? 

@Hüseyin Koç hocam siz mi sipariş verdiniz o aracı :D  geçen hafta oradan arkadaşıma golf aldık Ayhan Bey'den tam oturduğum yerde solumda kalıyordu her kafamı çevirişimde of çektirdi alacağınız olsun :D  ayrıca almamış olmanıza üzüldüm araç hala duruyor :(  

Bu kadar dolu aracı satmaları zor olacaktır, Türk insanı o da golf bu da golf der, onun yerine bu var der. Derde der [emoji16]

@tfk35 Hocam şimdi ben Nisan 2016 da golf aldım.  Geri görüş kamera da eklettim. Şimdi serviste app connect kod nasıl oluyor?  Fiyatı ne kadar?  Bunu aktive edersem telefon ekranını media ekranına yansıtabilecek miyim? 
Ben kendi aracımda app connect açtırdım. 1350tl. Suan 1400 kusurlerde. IOS kullanıyorsanız Spotify, Haritalar ve Siriyi kullanabilirsiniz.

@Hüseyin Koç hocam siz mi sipariş verdiniz o aracı :D  geçen hafta oradan arkadaşıma golf aldık Ayhan Bey'den tam oturduğum yerde solumda kalıyordu her kafamı çevirişimde of çektirdi alacağınız olsun :D  ayrıca almamış olmanıza üzüldüm araç hala duruyor :(  
Ben verdim evet. Gördüğünüz araç doğru Ayhan Bey'in tam önünde. Araç yeni satıldı... Ben Tiguan aldığım için alamdım o Golf ü... Gerçekten de iç çektirecek bir araç. Fazlası ile dolu idi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu kadar dolu aracı satmaları zor olacaktır, Türk insanı o da golf bu da golf der, onun yerine bu var der. Derde der
emoji16.png
Satılmış araç..

Geri
Üst Alt