Jump to content

Recommended Posts

2019 Kasım ayında SWF marka silecek takımı aldım, açıkçası benim için hayal kırıklığı oldu. Aracın ön sileceklerini en son iki sene önce değiştirmiştim, yeni takığım SWF ler keşke eskisi kalsın dedirtecek kadar kötü çıktı. Silecekler tam açıldığında A sütunundaki suyu tekrar tam göz hizama kadar geri çekiyor, gerçekten hiç memnun kalmadım. Şimdi Bosch Aero Twin blades set A863S almayı düşünüyorum, bundan da memnun kalmazsam servis dışında bir daha silecek almam herhelde, çünkü bir öncekileri serviste taktırmıştım ve açıkçası çok memnundum.

tarihinde iamalegend tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçen ağustos gibi ben de bosch aerotwin aldım. Şimdiye kadar memnunum. Ama sonraki sefere swf alıp onu da denemeyi düşünüyorum. 5-6 ayda bosch mahvoldu diyenler vardı ama ankarada kullanmama rağmen sorun yaşamadım şu geçen 7-8 aylık süreçte 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 5 ay sonra...

@furkanmk7 Hocam bu silecekleri iki farklı aracımda kullanmıştım. Gayet iyidirler. Silecek sepetinden almıştım ben de. Sorunsuz kullandım.

Son olarak linki aşağıdaki sileceği aldım. Yaklaşık 8 - 9 aydır kullanıyorum.

https://m.n11.com/volkswagen-golf-7-on-silecek-seti-muz-tipi-2013-sonrasi-swf-P289678407

İkisi de gayet başarılı.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Bosch A863S almıştım bende ama memnun kalmadim, uclarda tam silmiyor, ortada bazen iz birakiyor, bazen tam temizlemiyor, orjinali ile arasinda fark hissedilir. arkdasima da aldirmistim o da benzer şeyler soyledi, bi daha direk orjinal alirim.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...