ANA KONU

arkadaşlar benim golf 26.000 km'de yağ değişimi için 1.100 km kaldı şeklinde uyarı çıkıyor. neden acaba. 30.000de değilmi bakım zamanı. bakım tarihinede 2 ay var anlamadım neden böyle bi uyarı cıktı.
İlk bakımı 12 binde yapmış olabilir misiniz hocam?

geçen arabayı yıkatırken yıkayan suyu yakın mı tuttu ne olduysa işaretli kapak yerinden çıkmış , hiç de söylemiyor. şampuana geçince fark ettim. yerine takabildim de ne işe yarıyor bilmiyorum. altı boş bir bağlantısı da yok. içinde yanlış değilsem hortum çıkışına benzer bir şey gördüğümü hatırlıyorum sadece.

@silvershadow

Ekli dosyayı görüntüle 5720

geçen arabayı yıkatırken yıkayan suyu yakın mı tuttu ne olduysa işaretli kapak yerinden çıkmış , hiç de söylemiyor. şampuana geçince fark ettim. yerine takabildim de ne işe yarıyor bilmiyorum. altı boş bir bağlantısı da yok. içinde yanlış değilsem hortum çıkışına benzer bir şey gördüğümü hatırlıyorum sadece.

@silvershadow

Ekli dosyayı görüntüle 5720
Değerli Hocam 

Orası Çekme kancasının monte edildiği vida yuvasıdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow

teşekkürler hocam , çıktığını ilk görünce sensörü mü kırdı diye bir kaynar su etkisi yaşadım :)  sonra baktım sensör değil ama çözememiştim.

Arkadaşlar ne yapsam bilemedim belki yol gösteren olur mahkemelerde uğraşmak istemem garantiye gönderdiğim telefondan 3 aydır haber alamıyorum geri göndermediler telefonla ulaşmak mümkündeğil mesajlara cevap vermiyorlar :( delta servis) tüketici hakem heyeti yanılmıyorsam belli miktar üstündeki ürünler için yetkisiz , birkaç ihtar yazıp ekran görüntüsünü almıştım

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaşlar ne yapsam bilemedim belki yol gösteren olur mahkemelerde uğraşmak istemem garantiye gönderdiğim telefondan 3 aydır haber alamıyorum geri göndermediler telefonla ulaşmak mümkündeğil mesajlara cevap vermiyorlar :( delta servis) tüketici hakem heyeti yanılmıyorsam belli miktar üstündeki ürünler için yetkisiz , birkaç ihtar yazıp ekran görüntüsünü almıştım

Hocam telefonu gönderirken faturasının fotokopisini mi koydunuz içine orjinalini mi? 

Bir de 30 iş günü içinde gelmezse para iadesi veya yenisini talep etme hakkınız var diye biliyorum. 

Hocam orjinal bende fotokopisi onlarda asıl soru nereden talep edeceğim

Tüketici hakem heyetine gidin siz. 1.700 tl limit vardı yanlış bilmiyorsam.
Faturam 1800 hocam. İstemesemde mahkeme yolu ama avukatmı tutacağım bu iş için ? Çok can sıkıcı olacak

Sent from my iPad using Tapatalk

Değerli üstadlar merak ettiğim bir konu var dün gece anakarada Fatih köprüsünü üzerinde bir tinerci karşıdan karşıya geçmeye çalışıyordu köprü üzerinde çalışma olduğundan yol aydınlatmaları çalışmıyordu yaya son anda fark edip ani fren yapıp kornaya basarak çok şükür kazasız belasız kurtardık. Aklıma takılan konu ani fren yaptığımız dörtlü flaşörler yanıyor mu golflerimizde bu özellik var mı? Arkadaşımın Seat leonunda vardı. 

Sorumu doğru yere yazmadıysam kusuruna bakmayın. Teşekkürler 

Değerli üstadlar merak ettiğim bir konu var dün gece anakarada Fatih köprüsünü üzerinde bir tinerci karşıdan karşıya geçmeye çalışıyordu köprü üzerinde çalışma olduğundan yol aydınlatmaları çalışmıyordu yaya son anda fark edip ani fren yapıp kornaya basarak çok şükür kazasız belasız kurtardık. Aklıma takılan konu ani fren yaptığımız dörtlü flaşörler yanıyor mu golflerimizde bu özellik var mı? Arkadaşımın Seat leonunda vardı. 

Sorumu doğru yere yazmadıysam kusuruna bakmayın. Teşekkürler 
Değerli Hocam, Golfte standart olarak yok, ancak biz kodlama ile açıyoruz. Özelliğin çalışması için 70km/h hızın üzerinde iken ABS'nin 3 sn devreye girmesi gerekli.

Geri
Üst Alt