Jump to content

Yan cam rüzgarlığı

Recommended Posts

39 dakika önce, bunyamin81 yazdı:

Hocam diğer arkadaş ankarada olduğu için kargo vs ile uğraşmak istememem nedeniyle olumsuz oldu görüşmemiz.
@Golftdi hocam elden teslim alamayacaksa irtibata geçeriz hocam avrupa yakasında olduğunuza göre elden teslim alabilirsiniz gaziosmanpaşa ilçesindeyim ben.

@bunyamin81 hocam özelden numaranızı verin ben alıcam 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Yan cam rüzgarlığı Almanya Vw sitesinde buldum ön ve arka ayrı setler halinde satılıyor ve toplam 100 Euro idi. Benim fikrime göre orijinal yedek parça olarak satılıyor ise apaçi işi olmayacağı ve g

Golftutkusu olup aracinda sigara icen kimse yoktur bence burada Sigara bende içiyorum ama kesinlikle hic bir aracta icmem icirmem Çok yakın 2 arkadasimla sigara kolikler kendisi ıstanbul - silivr

Berlin'in bitmek tükenmek bilmeyen yağmurlu havasına karşın aslında arabada olmazsa olmaz bir ürün, fakat bende diğer arkadaşlar gibi araca hiç yakıştıramıyorum. Arabaya yakışanı olsun, yakışmayanı ol

Konudaki görseller

Almak isteyen olabilir yazmış o arkadaş, size dönüş yapmaz ise ben alırım teşekkürler

Hocam ile anlaşmıştık klips sayısı eksikmiş vazgeçti. İki adet klips var ben forumdan arkadaştan aldığımda da iki adet klips vardı ön camlara birer tane takıp sorunsuz kullanmıştım. İlgilenen arkadaşların bilgisi olsun, yanlış anlaşılma olmasın sonra epi topu 100 tl lik ürün için kimsenin aklına birşey gelmesin

32b1494bdc8567c45bce733152800975.jpg5da1c23237ac86de4cdc8711f43bc9a7.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 6 ay sonra...
[mention=4688]bunyamin81[/mention] satılmadiysa ilgileniyorum.
Bu ara forumdaki tüm aksesuarlari alacağım sanırım. Çingene mod on
Forumdan bir arkadaşa hediye ettim hocam, çingene modu açmakta geç kaldınız :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...