Geri Vites Led Ampül Yardım..

mo_coco

Katılımcı Üye

İsim
Koray
Golf 7 Geri Vites Led Ampülü deneyen arkadaşlar varmıdır ? 

Yardım !!!

evet kendım kullanıyorum harika

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hocam arka stop led mi yoksa normal stop mu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@mo_coco Aynı ampülleri plaka aydınlatması içinde kullanmıştım sürekli yandığı için 1.5 ay gibi bir sürede patlıyor. İyisinide alsanız kötüsünüde alsanız hepsi patlıyor. Konudaki diğer ampülüde kullandım oda ortalama 1 ay gitti. Geri vitesler sürekli yanmadığı için daha uzun süre gideceğine eminim. Aslında geri ampüllerimiz T15 ancak T10 da uyuyor. Fazla para kaptırmayın hepsi patlıyor sonuçta . :)   2 çift alın kenarda dursun bi çiftini takarsınız diğer çift yedekte durur.

@mo_coco Aynı ampülleri plaka aydınlatması içinde kullanmıştım sürekli yandığı için 1.5 ay gibi bir sürede patlıyor. İyisinide alsanız kötüsünüde alsanız hepsi patlıyor. Konudaki diğer ampülüde kullandım oda ortalama 1 ay gitti. Geri vitesler sürekli yanmadığı için daha uzun süre gideceğine eminim. Aslında geri ampüllerimiz T15 ancak T10 da uyuyor. Fazla para kaptırmayın hepsi patlıyor sonuçta . :)   2 çift alın kenarda dursun bi çiftini takarsınız diğer çift yedekte durur.
Söylediklerin çok mantıklı geldi dostum yarın siparişi veriyorum bakalım montaj sonrası umarım herşey yolunda olur ;) Teşekkürler ;)

@Fatih Tursun Aracının fotosu var mı yanarken ;)

Geri
Üst Alt