Jump to content

Uwais

Golf 1.4 Highline Dsg Aracım

Recommended Posts

Dün itibariyle 3 ay beklenen ve günlerin nasıl geçtiğini bekleyenlerin bildiği aracıma kavuşmuş bulunmaktayım. Forumdaki tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Sipariş verdiğim gibi araç app-connect uyumlu geldi. Media yazılımının fotoğrafını çekmeyi unutmuşum bugün buraya ekleyeceğim. Lastikler Hankook Ventus S1 Evo2 ile geldi. Yakıt değerlerim ilk gün için fena değil gibi geldi. Eco modda kullandım. Burada üstatların dediği gibi gaza basarsanız yakıyor arkadaşlar. Rodajı da düşünerek 100 km/sa geçmeden yolculuk yaptım. %20 si şehir içi %80 i uzun yolda yaptığım yakıt değerleridir. 

Seramik kaplama, motor koruma, kaput ve cam filmi vs. yaptırıp yaptırmamak arasında gider gelirken bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur deyimi bende ağır bastı ve yaptırdım gitti.        Start stop aktif ve ışıklarda vs. de durduğumuzda motor duruyor. Auto hold açık kullandım. Tavsiyelerinizi de öğrenmek isterim açıkçası. Ses yalıtımı mükemmel diyebilirim. Camlar ve panoromik  cam kapalı olduğunda dışarıdaki sesleri duymak imkansız. Motor sesi yok denecek kadar az. Dsg pahalı ama rahatlığı çok iyi geldi. Alışkanlıktan elim vites topuzunun üstünde şimdilik ama eller serbest moda alışacağımı düşünüyorum. Ses sistemi bence gayet yeterli. Sd kartıma müzikleri hazırlamıştım. s=bigstar Radyo kanallarının logoları ekranda görünüyor. Bluetooth ile telefonu eşleştirdim ve rehber media ekranına yüklendi. Telefonla görüşmelerde ses çok iyi geliyordu ve karşı taraftan sesim çok net duyuluyormuş. Ap-connect ile ilgili paylaşımlarımı yapacağım. Bekleyen arkadaşlara duyrulur. Şimdilik aracı tanımaya ve keyfini sürmeye çalışıyorum. Geri görüş kamerasını mutlaka ekletmenizi tavsiye ediyorum yeni araç alacak arkadaşlara. 

Araç bekleyen ve sipariş vermeyi düşünen tüm arkadaşlara araçlarına kavuşma dileğiyle...

11.JPG

10.JPG

9.JPG

8.JPG

6.JPG

7.JPG

5.JPG

4.JPG

3.JPG

2.JPG

1.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4 saat önce, Uwais yazdı:

Dün itibariyle 3 ay beklenen ve günlerin nasıl geçtiğini bekleyenlerin bildiği aracıma kavuşmuş bulunmaktayım. Forumdaki tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Sipariş verdiğim gibi araç app-connect uyumlu geldi. Media yazılımının fotoğrafını çekmeyi unutmuşum bugün buraya ekleyeceğim. Lastikler Hankook Ventus S1 Evo2 ile geldi. Yakıt değerlerim ilk gün için fena değil gibi geldi. Eco modda kullandım. Burada üstatların dediği gibi gaza basarsanız yakıyor arkadaşlar. Rodajı da düşünerek 100 km/sa geçmeden yolculuk yaptım. %20 si şehir içi %80 i uzun yolda yaptığım yakıt değerleridir. 

Seramik kaplama, motor koruma, kaput ve cam filmi vs. yaptırıp yaptırmamak arasında gider gelirken bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur deyimi bende ağır bastı ve yaptırdım gitti.        Start stop aktif ve ışıklarda vs. de durduğumuzda motor duruyor. Auto hold açık kullandım. Tavsiyelerinizi de öğrenmek isterim açıkçası. Ses yalıtımı mükemmel diyebilirim. Camlar ve panoromik  cam kapalı olduğunda dışarıdaki sesleri duymak imkansız. Motor sesi yok denecek kadar az. Dsg pahalı ama rahatlığı çok iyi geldi. Alışkanlıktan elim vites topuzunun üstünde şimdilik ama eller serbest moda alışacağımı düşünüyorum. Ses sistemi bence gayet yeterli. Sd kartıma müzikleri hazırlamıştım. s=bigstar Radyo kanallarının logoları ekranda görünüyor. Bluetooth ile telefonu eşleştirdim ve rehber media ekranına yüklendi. Telefonla görüşmelerde ses çok iyi geliyordu ve karşı taraftan sesim çok net duyuluyormuş. Ap-connect ile ilgili paylaşımlarımı yapacağım. Bekleyen arkadaşlara duyrulur. Şimdilik aracı tanımaya ve keyfini sürmeye çalışıyorum. Geri görüş kamerasını mutlaka ekletmenizi tavsiye ediyorum yeni araç alacak arkadaşlara. 

Araç bekleyen ve sipariş vermeyi düşünen tüm arkadaşlara araçlarına kavuşma dileğiyle...

Hayırlı olsun hocam

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Uwais Hayırlı olsun, kazasız belasız binersiniz inşallah. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Uwais

Maşallah 

Güzel günlerde sevdiklerinizle birlikte kullanmanızı dilerim.

Beyaz renk ve Madrid jantların uyumu mükemmel. Şu Madrid jantların değişik bir özelliği var; hemen hiç bir fotoğraf gerçekte göründüğü gibi derinlik ve karizmasını yansıtmıyor. Siz nasıl buldunuz?

App connect navigasyon sisteminden memnun musunuz?

Bir hayali satın alan pek çok Golf sahibi gibi size de sormalıyım: Hayallerinizde veya beklentilerinizdeki gibi mi?

Hayırlı olsun. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@silvershadowÇok teşekkür ederim Murat hocam. Madrid jant kesinlikle fotoğraflardaki gibi değil. Arkadaşlarımın ilk dikkatini çeken ve beğendiği madrid jant oldu ki ben bile sen neymişsin be abi vaovvv dedim. Şu an 4s iphone var bende. Yakın zamanda üst modele geçeceğim inşallah. Arkadaşımın iphone telefonu ile test edeceğim ve izlenimlerimi kısa sürede paylaşacağım. Hayalimdekinden ve tasarladığımdan daha fazlasını buldum. Bu araca bu kadar para verilir mi daha ne alternafiler vardı diyen arkadaşlarım bile koltuğa oturunca ve yolculuk esnasında beğenilerini dile getire getire bir hal oldular. Dünden beri kaç kez arabayla dolaştırdığım ve panoramik camdan kafasını çıkarıp dünyaya selam çakan arkadaş sayımı inanın sayamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Araçta gelen 6,5 " ekranlı composition media yazılım versiyonu;

13.JPG

12.JPG

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kocaman bir maşallah. :Allah nazardan saklasın

Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Uwais Maşallah, tekrar hayırlı olsun hocam.. Bizim de 3 ayımız dolsa da bir kavuşsak oğlumuza :)

Jantları sizin aracınızda gördüm tekrardan iyi ki seçmişim dedim :)

Appconnect direk menüde açılmış mı geldi, ekstra bir şey yaptırdınız mı?

Bir de seramik kaplama, cam filmi vs paket halinde mi aldınız? Fiyatlarını öğrenebilir miyim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@melih_61İlk iki ay göz açıp kapayana kadar çabuk geçiyor. Sonraki üç hafta günleri saymaya başlıyorsunuz. Son bir hafta ise geçmek bilmiyor.

Jant için @silvershadowhocama ve yakın arkadaşlarıma koca bir teşekkür. App-connect menüde aktif olarak geldi.

Full paket (korumalar) kapı eşiği filmleri,cam filmleri,krom egzoz ucu, orjinal kauçuk paspas dahil 2000 TL.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Uwais Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Media ekranlarımızın her şeyi aynı. Ben App connect'i sonradan açtıracağım sadece :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@UwaisAnladım hocam, acaba bunları dışarda yaptırsak daha mı uyguna geliyor diye düşünüyorum. Servis genelde paket olarak ve şişirilmiş şekilde fiyat veriyor gibi.. Yapacakları indirime göre kararımı bu yönde veririm gibime geliyor benimde

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

App-connect herhangi bişey yapmadan açık mı geldi dediniz? :) Şaşırdım.. ben mi geri kaldım acaba artık app-connect fabrikadan açık olarak mı geliyor? Biz burda 1000 küsür liraya aktifleştiricez öyleyse.. :) Son olarak hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 26.09.2016 at 23:37, Onurr yazdı:

App-connect herhangi bişey yapmadan açık mı geldi dediniz? :) Şaşırdım.. ben mi geri kaldım acaba artık app-connect fabrikadan açık olarak mı geliyor? Biz burda 1000 küsür liraya aktifleştiricez öyleyse.. :) Son olarak hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.

Araçta opsiyon olarak 9WT-App Connect ve UI4- Usb for Iphone mevcut bundan dolayı direk kullanabiliyorsunuz.Aktifleştirmeye gerek kalmıyor.Eğer sadece Geri görüş opsiyonu varsa serviste para verip aktifleştirebilirisiniz 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracın ilk 15000 bakımı. Motor koruma yaptırdım. Normalde daha pahalı yapıyorlarmış ama aracı satın aldığımız bayii olduğundan ve az nazımız geçtiği için bu şekilde. Kapalı yağ sordum kapalı yağ kullanmadıklarını söylediler. Zubizu indirimi vardı aslında online randevu ile ama çok bir avantajı olmadı.

Fatura.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...