Pirelli p7 cinturato

İlker34

Katılımcı Üye

İsim
İlker bal
Benim 2015 1.4 tsi aracımda pirelli p7 cinturato lastikler bulunuyor ve bundan hiç memnun değilim özellikle de yamurlu havalarda normalde bile hemen patinaj ve kayma yapıyor ve frende güven vermiyor gibi hissettiriyor acaba fabrikasyon olarak yada sonradan bu marka model lastiğe sahip olan arkadaşlar neler düşünüyor acaba bu arada 17 jant lastiklerin ölçüsü tam aklımda değil ama orjinal lastiklerim 

@İlker34 hocam ben de p7 cinturato dan memnun olmayanlardanım. performans lastiklerinde optimum ısıya ulaşması uzun sürdüğü içindir belkide ama hem fren mesafesi hem yağmurda tutunamaması beni çok rahatsız ediyor. birde üstüne bir lastiğim balon yaptı, bir diğerinde atlama var.. bezdirdi yani anlayacağınız.

Çok şükür havalar soğududa kışlıklara geçiyorum :)  önümüzdeki seneye de lastikleri değiştirmeyi, Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 almayı düşünüyorum. Forumda övülen bir lastik aynı zamanda. forumda küçük bir araştırma ile daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Örneğin;

@nartal hocam bende kışlıkları iple çekiyorum bu kadar verimsiz lastik görmedim kendi açımdan en azından seneye kesinlikle eagle f1 e geçiyorum golf 6 da goodyear lastiklerimden çok memnundum sessiz ve konforluydu 

Bende de p7 vardı illallah ettim. en ufak bi tepeyi çıkmıyordu araç. Çok kötü bir lastik gerçekten. Atlama yapıyorlar frenleme çok kötü. Hepsi sinir etti beni ben de continental aldım. Asymetric serisi çok güzel tutunması var ama toplam puanlamada michelin ve continentale yetişemez. yetiyorsa michelin sonra continental sonra da asymetric şeklinde alınabilir alım gücüne göre artık.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt