Golf 7 Cam Filmi

@Umut

Antalya genel anlamda sakin bir şehirdir hocam. Siz bayramda burada olduğunuz için o şekilde görmüşsünüz. Normal şartlarda mayıs-eylül arası hariç, sirkülasyon oldukça zayıftır :) Yine de yaşaması zevkli yerdir. Kışımız sizden farklı olarak ölümüne yağmurludur. Yazın biz de yayla yaparız ama deniz için fazla zahmete gerek yok 2 km bir mesafem var denize. Antalya merkezde en uzak oturan adam bile denize 20 dakikada arabasıyla gidebilir. Bayram tatilcilerini saymazsak Adana çok daha hareketli bir şehirdir hocam :)

Konuyu bağlamak gerekirse, Antalya-Mersin-Adana şehirlerinden birisinde yaşıyorsanız ön camlarınız en az atr35 veya benzer ayarda bir koyulukta olmalı :D

theGenius dedi:
@alper32 air 80'i havaların erken bozmasıyla erteledim hocam. Mayıs ayı gibi yaptıracağım. Ayrıca atr 50'yi genelde en ön cama çekiyorlar en açık tonda olduğu için. Yan camlar için atr 50 fazlasıyla açık renk kalacaktır. Benim ön yanlar atr 20 olarak yapıldı. Normalde arka camlar için film düşünmüyordum, kendinden renki oldukları için fakat işçiliklerini çok beğenmemden ve ön arka ton farkını kapatmak için, arka yanlara da atr 35 çekildi. Şimdi araba çok daha güzel duruyor. Sadece bagaj camına çektirmedim. Siz de en azından yanlara atr 35 düşünün bence.
Ben de epeydir bu cam filmi işini erteliyorum. Gerek iyi işçilik arayışlarımdan gerekse zaman bulamamaktan.

ATR 50 en açık ton biliyorum. Cam filminin ışık geçirgenliği %55, ATR 35 de ise bu oran % 38. ben araçta cam filmi belli olmasın istiyorum. bu yüzden en az etkili seçenek de olsa en şeffaf olanı tercih edeceğim.

Eğer ATR 35 çok belirgin görünmüyorsa onu da tercih edebilirim.

komple 1 yaptırsak nası olurki ben zindan gibi olsun istemiom aracı

Yunus Emre dedi:
komple 1 yaptırsak nası olurki ben zindan gibi olsun istemiom aracı
Arabanın döşeme rengi nedir ? Eğer kum beji ise atr 35 yani 2 numara yeterli olacaktır. Eğer titanyum siyah ise döşeme, atr 50 ön yan camlar, atr 35 arka camlar olarak düşünülebilir. Arka camların bir tık daha koyu olması güneş yalıtımı konusunda avantaj sağlar. En ön cama, 0,5 diye tabir edilen en açık film uygulanabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

TanerGüngör dedi:
Merhabalar yeni aldığım arabama ufak ufak aksesuar yapmaya başladım ilk olarak cam filmi  :)
Güle güle kullanın  ;) ön camda filmli galiba

TanerGüngör dedi:
@yusuf Teşekkür ederim evet ön cam dahil filmli :)
Benim araçtada ön cam filmi var ama sizinki baya koyu duruyor hocam, gece sıkıntı yaratmaz inşallah güle güle kullanın.  :'(

@KabileReisi Gece herhangi bir sıkıntı yaratmıyor daha önceki aracımdada aynı seri cam filmi vardı açıkcası filmin kalitesi önemli :)

@TanerGüngör

Kalite önemli muhakkak ben koyuluk açısından söylemiştim ama daha önce de kullanmışsiniz madem diyecek birşey kalmadı :)   İyi günlerde kullanın tekrardan.

Hocam hayırlı olsun. Ne kadara mal ettiniz?

@burak_ Sağolun en ön cam hariç 350 tl solargard ömür boyu garantili ön cam ekstra 150 tl

Geri
Üst Alt