Kaza yaptık :(

Çok geçmiş olsun. Canınızı sıkmayın, hepinizin başına gelebiliyor bu tür olaylar.

Servise gitmeniz durumunda kapı değişimi yapacaklardır. Kapı fiyatı 1407 TL. Boyaması değişimi işçilik gibi maliyetlerde işin içine girecek. Min. 600 TL civarıda onlar çıkacaktır. Yani yaklaşık KDV hariç 2000 TL civarı bir masraf çıkartır yetkili servis.

Kapıda yırtılma söz konusu değil gördüğüm kadarıyla. Daha önce tavsiye edilen, işinin ehli ustalar sizin sorununuzu çözebilirler. O şekilde de onarım yaptırabilirsiniz.

Tekrar geçmiş olsun. Allah daha büyük kazalardan korusun hepimizi.

kesinlikle "boyasız göçük düzeltme"

artık heryerde var, kozyatağı carrefour'un içinde var mesela, ya da sanayilerde... internette aratın birçok yer var bulunduğunuz yere göre....

Autoking bu işlemi halledeblir mi acaba? Bir de ben Bursadayım. Bursa'da var mı bu işin ehli?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Autoking bu işlemi halledeblir mi acaba? Bir de ben Bursadayım. Bursa'da var mı bu işin ehli?
Mini düzeltmeleri derdi boya...

Boyasız pek az tamir yaparlar maliyet nedeniyle. 

Maliyeti kasko firmasına rücu ettikleri için mümkün olduğu kadar şişirilmiş bir fatura için lokal boya tercih ediyorlar çoğunlukla.

Hocam geçmiş olsun. Autoking bazen işten kaçabiliyor. Bulunduğunuz şehirde boyasız onarma yapan ehil ustalar mutlaka vardır. 

çok geçmiş olsun , Allah beterinden saklasın hocam.

Herkese teşekkür ederim arkadaşlar. Kaza oluyor işte cana gelmesin de.

Geçmiş olsun Hocam Mini onarım merkezleri de tüm mini onarım haklarınızı kullanıp üzerine de sizden para talep edebilirler. Aksi halde hasar kaydı çıkar satarken başınız ağrır vb şekillerde gözünüzü korkutabilirler. Kanmayın.... Mutlaka Bursa da işinin ehli ustalar vardır. Allah beterinden saklasın. 

hocam gecmis olsun resimleri goremiyorum su an telden. uzulmeyin sikmayin caninizi. esinize bsy olmamasina sevindik. aractanda sogumayin. hersey duzelir saygilar. caninizi sikssnizda duzelcek sikmasanizda.

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

hocam gecmis olsun resimleri goremiyorum su an telden. uzulmeyin sikmayin caninizi. esinize bsy olmamasina sevindik. aractanda sogumayin. hersey duzelir saygilar. caninizi sikssnizda duzelcek sikmasanizda. mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life [emoji6]
Teşekkürler. Benim araba değil kayınpederin arabayı çarptı eşim. O da golf 7. İnsan üzülüyor işte.

Sent from my iPhone using Tapatalk

hocam golf golftur. [emoji5]

mobil cihazdan tapatalk ile gonderildi..yazim yanlisi icin kusura bakmayin. One Life Thug Life ;)

Geri
Üst Alt