Golf 8 kapı trimi

İsim
Çetin
Araç
Golf 8 Active
Merhaba sizin arabanızda da kapı döşemesinde bu kadar aralık var mı ön kapılar ?

Ekli dosyalar

• IMG_4917.jpeg
    IMG_4917.jpeg
    194.5 KB · Görüntüleme: 128

Hayır olmaması gerekiyor sökülmüş yerine tam oturmamış sanırım hafiften sert bi yumruğunuzla tık tık yapın oturmuyorsa tırnaklarda bir sıkıntı vardır.

Merhaba sizin arabanızda da kapı döşemesinde bu kadar aralık var mı ön kapılar ?

Böyle bir açıklık yok sökülmüş orası yerine oturtamamışlar canı'n dediği gibi bastır oturmaz ise tekrar söküp yerine tekrar montaj ile düzelir...

Yandan da bu kadar değil ama açıklık var.
Tüm golflerde var kenar açıklıkları.
1cmye kadar açık bu bölümler. Üzücü..

1cm çok büyük bir açıklık...
max 2mm olması gerek senin nerede bu açıklık...

Sonradan takılan katlanır ayna vs var mı? Bu açıklık hiç normal değil bu arada, kapı trimini söküp pimleri kontrol edilmeli. Pimin biri kapalı kalmış sanırım. Yerine oturtmak için zorlamayın. Uzman veya elinizden geliyorsa tümünü sökün ve bakın.

Pimlerden birisi deliğe oturup tutmayınca böyle açık kalması lazım

İkisindede açıklık var bastırdım vurdum yine de yerine girmedi normalmidir acaba diye merak ettim

Fotoğraftaki açıklık fazla arkadaşların tavsiyelerine göre hareket etmelisin kapı sökülecek klipsler yenilenecek tekrar montaj max 2mm kalacak açıklık...

Cam filmi işlemi uygulandı mı aracınıza ? Kapı döşemesi fitil kısmından esnetiliyor işlem sırasında o zamandan kalmışta olabilir.

Geri
Üst Alt